Плазмоліфтинг у Києві

плазмоліфтинг у Києві

Питаннями старіння фахівці займалися досить давно. Плазмоліфтінг для багатьох став справжнім відкриттям. Більшість косметологів схиляються до хірургічного втручання, як мірою, що дозволяє радикально помолодшати та уповільнити руйнівні процеси.

Як будь-яка операція не проходить для пацієнта безслідно. Поява нової методики в 70-ті роки. минулого століття сприйняли з ентузіазмом. Шанс зупинити час отримали люди, яким протипоказаний наркоз, або мають інші проблеми зі здоров'ям, які не дозволяють відправитися до пластичного хірурга.

Вчені з'ясували, що плазма, в якій міститься велика кількість тромбоцитів, позитивно впливає на структуру шкіри. Плюс з її допомогою можна відновити пошкоджене волосся, зміцнити суглоби. Це пояснюється здатністю тромбоцитів стимулювати розподіл клітин, завдяки чому відбувається активне оновлення, омолодження організму. Локальне запровадження плазми призведе до запуску таких процесів на цій ділянці.

Сьогодні плазмоліфтинг у Києві проводиться за допомогою ін'єкцій, для яких застосовується кров пацієнта. Для цього беруть 45-60 мл венозної крові, пропускають її через спеціальне обладнання, що дозволяє витягти плазму з високим вмістом тромбоцитів. З очищеного складу плазми виконується ін'єкція.

Багато хто вважає, що плазмоліфтинг та аутогемотерапія – це одне й те саме. Але остання процедура працює на підвищення імунітету, лікування низки хвороб. Плазмоліфтинг обличчя, шиї, декольте зазвичай пропонує косметологія, спрямована вона саме на омолодження обличчя, зміцнення волосся.

Покази та протипоказання до плазмоліфтингу

Процедуру варто виконати за таких проблем:

 • тьмяний колір обличчя;
 • втрата тонусу, виражені носогубні складки;
 • поява перших зморшок;
 • птоз, опущення тканин, яке деформує овал;
 • випадання волосся або поганий його ріст;
 • акне, інші висипання;
 • надмірна сухість або жирність шкіри;
 • пігментні плями;
 • в'яла шкіра шиї та декольте.

Поєднувати прп ​​терапії можна з іншими методиками. Після пілінгу, лазерного шліфування чи чищення обличчя ефект від застосування плазми буде помітнішим. Зазвичай, процедура введення плазми триває від 30-60 хвилин. Якщо пацієнт боїться болю, лікар косметолог рекомендує застосування місцевої анестезії.

Кваліфіковані фахівці центру естетичної медицини Slimmedical (м. Київ) попереджають, що процедура має протипоказання:

 1. алергія на препарати;
 2. вагітність;
 3. лактація;
 4. вік до 18 років;
 5. наявність гострих інфекційних або хронічних інфекцій, відкритих ран.

Де зробити плазмоліфтинг у Києві?

Якщо ви шукаєте де зробити плазмоліфтинг у Києві, або інши уколи краси рекомендуємо звернутися до нашого центру Сліммедікал у районах Оболонь, Позняки, щоб фахівець визначив причину проблеми та призначив відповідне лікування. Зручне розташування біля метро Мінська або Позняки дозволить отримати консультацію спеціаліста або дізнатися про ціни на процедури. Численні відгуки задоволених пацієнтів якнайкраще свідчать про те, що нам можна довіряти!

Відновлення після плазмоліфтингу зазвичай відбувається швидко. Залежно від типу шкіри, її чутливості протягом 1 дня можуть спостерігатися невеликі ознаки проколів. Але вже за тиждень від них не залишиться жодних слідів. Косметологи рекомендують проходити курси з 3-4 ін'єкції. Ефект тримається до 10-12 місяців.

ПлазмоліфтінгЧас (хв)Ціна (грн)
Плазмоліфтинг обличчя 60 2000
Плазмоліфтинг обличчя + шия 60 2500
Плазмоліфтинг обличчя + шия + декольте 60 2800
Плазмоліфтинг шиї 60 2000
Плазмоліфтинг кисті рук 60 2000
Волосиста частина голови 60 2000
Місцева анестезія (крем) 20 200

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully