Лазерне лікування опущення матки

лікування опущення матки Різні життєві ситуації: вагітність, родова активність, активні спортивні заняття, несприятливий спосіб життя, травматизація органів малого тазу, видалення жіночих придатків, вроджені дефекти, хірургічні втручання, вікові зміни – все це не найкраще позначається на стані здоров'я жінки, надалі як її повноцінне життя.

З перерахованих вище причин може спостерігатися синдром релаксації м'язів тазового дна, релаксація матки, пролапс піхви (опущення).

Особливо яскраво, як зазначає гінекологія, виявляються дані захворювання в пізньому віці з настанням менопаузи.

Гормональні порушення призводять до зменшення м'язового тонусу тазового дна, через вікові зміни слизова оболонка піхви втрачає свої колишні особливості, стає більш тонкою, крихкою, схильною до пошкоджень.

Синдром релаксації стінок проявляє себе в:

 • різного ступеня опущення матки та піхви;
 • втрата пружності, еластичності піхви;
 • розширення діаметра піхви.

Як проявляється опущення матки, синдром релаксації:

 1. У промежині з'являється відчуття наявності стороннього тіла, відчувається тяжкість, наче щось випадає.
 2. При статевих актах посилюються болючі відчуття.
 3. Часте нетримання сечі, біль під час сечовипускання.
 4. Матка та піхва випадають у промежину.
 5. Запалення органів сечостатевої системи.

В окремих випадках синдром проходить без особливих ознак, пацієнт може довго не знати про наявність проблеми.

Як відбувається лікування опущення матки в центрі Slimmedical у Києві?

У нашому медичному центрі в Києві на Оболоні та Позняках лікарі гінекологи готові виправити проблему синдрому релаксації, опущення статевих органів за допомогою лазерних технологій. Лікування опущення стінок піхви Ербієвим лазером Fotona дозволяє без хірургічного втручання, без тривалих реабілітацій, безпечно для здоров'я повернути колишні якості м'язів тазового дна та зміцнити слизову оболонку.

Процедура лазерне лікування опущення матки та стінок піхви абсолютно безпечна для жінок будь-якого віку. Лазерний промінь впливає на глибині не більше 0,5 см крім необхідної зони поряд органи, що знаходяться, не наражаються на небезпеку (яєчники, шийка, ін.).

Як працює лазерне лікування опущення матки:

 • у піхві знаходяться сполучні тканини, які під впливом лазерного променя скорочуються. Дія лазера змушує клітини активізувати вироблення власного колагену, який відповідає за звуження діаметра піхви;
 • стимуляція вироблення колагену тягне за собою підвищення еластичності, пружності, значно зміцнюється опора для тримання матки;
 • формуються нові кровоносні судини. За рахунок цієї тканини отримують найкраще харчування, прискорюється процес метаболізму.

Відгуки пацієнтів, що пройшли 1-2 лазерне лікування опущення стінок піхви, які пройшли цю процедуру, підтверджують високу її ефективність, а це 97% кому реально допомогла ця методика. Незабаром діаметр піхви значно зменшився, якість інтимного життя підвищилася. За 10 років активної практики не виявлено побічних ефектів від лазерної терапії. Ефективне лазерне лікування опущення стінок матки в центрі Slimmedical на Оболоні проходить за схемою: лікування опущення матки

 1. Попередня консультація у лікаря-гінеколога.
 2. За результатами огляду пацієнтки лікар визначає, чи можна проводити лікування лазером чи ні. У разі позитивного вирішення процедура проводиться відразу, якщо немає запалення.
 3. Аналізи, які має пройти пацієнтка, включають: мазок на онкоцитологію, огляд для виключення наявності запальних процесів.

Після отримання всіх позитивних результатів щодо аналізів пацієнтці призначають лазерне лікування у м. Київ, район Оболонь, Позняки. Сеанс лазерної корекції може тривати до 40 хвилин. Для позитивного результату лікарі гінекологи рекомендують пройти 2-3 процедури з розривом 1 місяць (кількість визначається в кожному випадку індивідуально).

Лазерна підтяжка стінок піхви проводиться без застосування анестезії. Больових відчуттів під час проведення немає. Пацієнта одразу може повертатися до звичайного ритму життя. Якісне покращення помітне після 1 сеансу, через місяць результат закріплюється 2 сеансом лазерного впливу.

Протипоказання до процедури лазерного лікування опущення матки та стінок піхви:

 1. вагітність;
 2. менструація;
 3. захворювання крові, кровоносної системи організму.
 4. запальні процеси органів малого тазу у пацієнта;

Фахівці гінекологи Сліммедикал на Оболоні та Позняках рекомендують жінкам для кращого ефекту після сеансу виключити статеві стосунки, прийняття ванни, відвідування басейнів, сауни, лазні на 5-7 днів. Ціни на лазерну підтяжку для кожного пацієнта можуть змінюватися відповідно до кількості процедур, це залежить від ступеня та тяжкості захворювання.

Довідатися вартість лазерного лікування пролапсу піхви ви завжди зможете, звернувшись до нашого центру на консультацію.

 Лазерная гинекология (лазер Fotona)Время (мин)Цена (грн)
Лечение опущения стенок влагалища  60 5000
Лечение недержания мочи + вагинальное омоложение+омоложение половых губ ( 2 процедуры) 60 10000 9000
Лечение недержания мочи + вагинальное омоложение+омоложение половых губ  60 5000
Лазерное омоложение интимной зоны 60 3000
Пилинг для интимного отбеливания 60 1800
Инъекционное увеличение точки G, 1мл  50 5900
Интимная контурная пластика половых губ, 1мл 50 5900
Консультация врача-гинеколога 30 450

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully