Ультразвукове очищення обличчя в Києві

чистка обличчя

Шкірний жир, що виділяється сальними залозами, у поєднанні з відмерлими клітинами виступає ідеальним середовищем для поширення бактерій, тому неочищена шкіра схильна до висипань, запалень, забиті пори псують зовнішній вигляд. Процедура ультразвукова чистка обличчя в Києві на Оболоні, Позянках за прийнятною вартістю виконає роль гігієнічного та естетичного догляду за обличчям. Після сеансу звукотерапії зникне жирний блиск шкіри.

Апаратне ультразвукове очищення обличчя в центрі Slimmedical у Києві за допомогою мікровібрацій витісняє глибокі забруднення з пір на поверхню. Коливання шкіри, спричинені ультразвуковими хвилями, не травмують шкіру, після процедури не виникають мікротравми подразнення. Відразу після очищення обличчя ультразвуком можна йти на роботу або зустріч, ніяких почервонінь не спостерігається, ніж хороше апаратне очищення обличчя на відміну від простих механічних очищень.

Результат процедури ультразвукове очищення обличчя

Ультразвукова чистка шкіри обличчя виконує своєрідний масаж клітин шкіри, звільняють пори від бруду. Відбувається механічне відділення омертвілих клітин та шкірного секрету від життєздатних здорових. Під дією ультразвуку в місцях впливу дещо підвищується температура, від чого пори активно розширюються, зменшується ймовірність збереження сальних пробок.

Окрім гігієнічної дії очищення викликає інші ефекти, властиві ультразвуковому очищенню шкіри:

 • посилення кровообігу;
 • лімфодренаж;
 • стимуляція обмінних процесів;
 • вироблення колагену еластину.
 • До переваг ультразвукового очищення по праву відносяться:
 • бестравматичність;
 • видалення ороговілого шару;
 • очищення пор від комедонів жиру;
 • очищення від шлаків токсинів;
 • підвищення тонусу;
 • здоровий колір;

Ультразвукова чиста обличчя у Києві на Оболоні, Позняках

У центрах естетичної косметології Сліммедікал ультразвукове очищення обличчя проводиться ультразвуковим скраббером, який складається зі спеціальної лопатки-випромінювача та електричного блоку. Ультразвуковий скрабер контактує зі шкірою та за допомогою ультразвукових хвиль надає механічну, термічну та фізико-хімічну дію на всі шари шкірного покриву. Потужність ультразвуку безпечна для живих клітин, крім легкого масажу вони не мають жодного впливу.

Чистка обличчя ультразвуком рекомендована в тих випадках, коли жінка та чоловік хоче виглядати привабливо в будь-який момент. Для жирної, дуже забрудненої шкіри косметологи центрів Slimmedical на Оболоні, Позняках рекомендують виконувати очищення один раз на місяць, для нормальної – раз на півтора-два місяці, сухий – з періодом у 3 місяці. Тривалість ультразвукової чистки займає від 30-50 хвилин, а ціна на узі очищення обличчя одна з найдоступніших у Києві.

Сеанс ультразвукового очищення складається з наступних етапів:

 • зняття макіяжу та поверхневих забруднень;
 • застосування поверхневого пілінгу за показаннями;
 • обробка скраббером, що не викликає дискомфорту;
 • нанесення зволожуючих протизапальних масок.

Сьогодні у моді доглянута гарна шкіра. Ультразвукове очищення обличчя може бути використане як достатній засіб для підтягування контуру обличчя, поліпшення кольору, позбавлення від запалень. Процедура апаратного очищення має лише добрі відгуки клієнтів. Очищення шкіри ультразвуком можна поєднувати з безліччю інших видів косметичних процедур, ультразвук лише посилює їхню дію. Зробіть процедуру ультразвукова чиста обличчя своєю звичкою з центром Сліммедікал на Оболоні, Позняках недалеко від метро, ​​від цього залежить, як Ви виглядатимете у 50.

Різновид процедуриЧас (хв)Ціна (грн)
Ультразвукове очищення + Механічна чистка обличчя (косметика Onmakabi) 90 950
Ультразвукове очищення + Ручне очищення обличчя (косметика Is Clinical) 90 1500
Ультразвукове очищення + ручна чистка обличчя (косметика DMK) 90 1390
Ультразвукове очищення + ручна чистка + пілінг 90 1500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully