Мезотерапія для омолодження

мезотерапія

У назві слово «ін'єкційна» означає, що омолоджування виконується за допомогою уколів під шкіру в місцях, де є проблеми. Щоб їх позбутися, необхідно пройти курс мезотерапії комплексними мезо-препаратами, так званими мезококтейлями, у складі яких мікродози найважливіших для здоров'я збереження молодості шкіри речовин. Ін'єкції мезотерапії постачають їх на достатню глибину, недоступну кремам, маскам та іншим засобам, що наносять на поверхню шкіри.

В результаті процедури мезотеарпії шкірний покрив помітно вирівнюється, очищується, тонізується. А все завдяки складу коктейлів. У них включені необхідні для здоров'я дерми речовини: вітаміни, вітамін С, що запобігає старінню, органічні кислоти, спрямовані на регенерацію клітин, стимуляцію вироблення колагену й так далі, мікроелементи (цинк, кремній, селен, інші залізо), яких завжди не вистачає для нормального функціонування всіх систем організму, у тому числі шкіри.

Крім того, у мезо препаратах містяться екстракти корисних рослин, що сприяють виведенню токсинів, а також гіалуронова кислота, що ефективно зволожує шкіру. При нагоді потреби косметолог додає в коктейль ліки для усунення будь-яких дефектів шкіри (акне, пігментних плям, рубців, розтяжок, інших).

Отримавши такий заряд найнеобхідніших речовин, шкіра після курсу процедури отримує «другу молодість»!

Мезотерапія на Оболоні в центрі Slimmedical.

Охочі випробувати на собі ефективність ін'єкційної мезотерапії завжди можуть звернутися до центру СлімМедікал, щоб пройти оздоровчо-омолоджуючі уколи мезотерапії за доступними цінами. Відгуки про цю процедуру серед клієнтів мають лише позитивні. Для даної методики характерний індивідуальний підхід: склад коктейлю підбирається залежно від особливостей організму, проблем шкіри та побажань клієнта.

Показання до мезотерапії

Ін'єкціїмезотерапія лікарів центру Слім Медікал на Оболонь в Києві ідеально підійде для вирішення таких естетичних проблем, як мімічні зморшки, втрата пружності шкіри, рубці від акне, вугрів, прищів, надмірна жирність або сухість шкіри , набряклість, поганий колір, пігментні плями акне, розширені судини (сітка), целюліт, розтяжки, темні кола та мішки під очима, випадання волосся.

Зауважимо, що за допомогою курсу ін'єкцій (ціна абсолютно доступна), шкірні проблеми вирішуються комплексно, тобто швидко можна шкіру вирівняти та підтягнути, прибрати шрами, повернути шкірі юнацьку свіжість. Ці бонуси ви отримуєте за короткий курс ін'єкційної мезотерапії. Тобто «на лице» економія часу, грошей та нервів.

Протипоказання до процедури ін'єкцій мезо

Проведення мезотерапії не рекомендоване людям з онкологією, епілепсією, психічними розладами. Не бажано піддаватися омолоджуючим ін'єкціям тим, у кого проблеми з нирками, алергікам, а також вагітним жінкам, які годують матерям.

Переваги та користь уколів мезотерапії

За рахунок чого спостерігається така висока ефективність від введення мезо препаратів? Вирішуються такі моменти:

  • укол діє точково, спрямовано на шкірну проблемну ділянку;
  • препарат вводиться на суворо вивірену глибину, тому результат помітний швидкий;
  • складається індивідуальний курс (зазвичай 3-7 сеансів);
  • речовини, що входять до складу коктейлю, активізують відновлювальні процеси, вона омолоджується.

Уколи молодості можна проводити паралельно з апаратними методиками, лазерним шліфуванням, омолодженням та хімічними пілінгами.

Методика мезотерапії обличчя та тіла, що проводиться в центрі апаратної та лазерної косметології на Оболоні, безпечна, ефективна, дає високі результати омолодження шкіри, усуває дефекти та вікові зміни.

У нас працюють лікарі косметологи найвищого рівня, які знають й люблять свою справу, повертають людям красу. Вони нехірургічним шляхом змоделюють Вам овал обличчя, вилиці, шиї та інші частини тіла. Мезотерапія в Києві надовго збереже Вашу молодість та красу. А ціни у нас на уколи краси в Сліммедікал біля метро Мінська, найдоступніші для всіх верств населення. Хочете бути здоровими гарними – приходьте до нас! Вам обов'язково сподобається!

МезотерапіяЦена (грн)
Прямий ліполітікі 2.0 мл (Іспанія) 900
Непрямий ліполітікі 2.0 мл (Іспанія) 900
Ліполітіческий коктейль (Dermaheal LL) 2.5 мл 1200
Волосистої частини голови 2.0 мл (Іспанія) 1100
Волосистої частини голови (Meso-Genesis) 2.5 мл 1400
Волосистої частини голови (Dermaheal HL) 2.5 мл 1100
Періорбітальної зони RRS Eyes + анестезія 1100
Періорбітальної зони (Dermaheal Dark Circle Solution) 1.5 мл + анестезія 1500
Періорбітальної зони (Dermaheal Eyebag Solution) 1.5 мл + анестезія 1500
Обличчя (Dermaheal HSR) 2.5 мл + анестезія 1100
Обличчя (Dermaheal SR) 2.5 мл + анестезія 1100
Обличчя (Іспанія) 2.5 мл + анестезія 950
Mesosculpt C71 3900
Mesoeye C71 4000
Гіалуронідаза 1000
Ліпаза PB500 900
Коллагеназа PB 220 900
Тріада (гіалуронідаза, ліпаза, коллагеназа) 2500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully