Масаж у Києві за доступними цінами в центрі Slimmedical

процедура Професійний масаж, що виконується кваліфікованим фахівцем при використанні сучасної мануальної техніки, спрямований на вирішення багатьох проблем.

Одні методи масажу застосовуються для скульптурного моделювання тіла, інші – на оздоровлення організму та профілактику багатьох захворювань. Центр Апаратної косметології «Сліммедікал» у Києві, масажисти практикують різні методики масажу, позитивна дія яких не забариться.

Довіряючи досвіду кваліфікованих масажистів, ви забезпечите себе припливом енергії стійким оздоровчим та косметичним ефектом.

Види масажу в центрі Slimmedical

У нашому центрі кожен бажаючий може записатися на:

 1. масаж лікувальний для схуднення;
 2. вакуумний;
 3. вакуумно-роликові методики;
 4. оздоровчий;
 5. ручний.

Найбільшим попитом у Києві сьогодні користуються апаратний, ручний лімфодренажний масаж. Бажаючі відновити нормальний відтік лімфи вдаються до процедури вакуумної терапії. Методика проста плюс ефективна: на проблемні ділянки шкіри застосовується вплив негативного атмосферного тиску, що призводить до розширення лімфатичних судин.

Не менш затребуваний метод вакуумного масажу - пресотерапія. Процедура проводиться на проблемних ділянках, на які чиниться місцевий тиск. По завершенні сеансу пресотерапії підвищується тонус шкіри, груп м'язів, тренуються лімфатичні судини.

Ручна техніка лімфодренажного масажу – одна з класичних методик. Незважаючи на розвиток технологій та практикування апаратних технік, багато хто віддає перевагу рукам масажиста. При деяких захворюваннях найтехнологічніший апарат не в силах замінити лікувальний вплив рук професіонала. Досвідчені масажисти центру Slimmedical впливають на необхідні зони, промацуючи тіло за допомогою розминки, розтирання, погладжування. Своїми маніпуляціями, фахівець змушує працювати кожну клітину та м'яз тіла.

Масаж має деякі протипоказання і не проводиться:

масаж

 • злоякісні новоутворення;
 • гіпертонічної хвороби;
 • інфекційні захворювання;
 • пошкодження шкіри;
 • порушення імунного характеру;
 • туберкульоз;
 • вагітності, період менструації;
 • хвороби серця судин;
 • ревматизм;
 • порушеної роботи венозної та лімфатичної систем.

Масаж на Оболоні, Позняках за доступними цінами в Києві

Не знаєте, де зробити масаж - вдома чи у спеціалізованому кабінеті? Рекомендуємо прислухатися до порад експертів та надати масажні процедури досвідченим фахівцям. Масаж у домашніх умовах завжди програє у ефективності. Зверніть увагу, що в профільному масажному кабінеті забезпечені оптимальні умови для сеансу: встановлено потрібну температуру, вологість повітря.

Найважливіше - безпека, гарантувати яку у разі домашніх сеансів неможливо. Перед відвідуванням масажиста необхідно перевірити відсутність протипоказань плюс пройти консультацію з фахівцем.

Медичний центр «Сліммедікал» застосовує найсучасніші ефективні техніки масажу, пропонує за доступною ціною. У нас доступний попередній запис онлайн на лікувально-профілактичний масаж в Києві, апаратні методики lpg, лімфодренажні техніки. Переконатись у рівні професіоналізму ви можете, вивчивши відгуки клієнтів на сайті клініки.

Наші центри зручно розташовані поряд з метро Мінська, Позняки. Щоб отримати інформацію про ціни знижки, акції на ручний масаж, ви завжди можете звернутися до наших консультантів за телефонами.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully