Ручний масаж у місті Київ на Оболоні, Позняках

масаж

Якісний ручний масаж різних видів, виконаний дипломованими масажистами у цій галузі здоров'я та краси, може запропонувати не кожен масажний центр у Києві.

Центр естетичної косметології СлімМедікал практикує різні види масажу: лікувальний, профілактичний, релаксаційний, антицелюлітний масаж.

Масажист центру Slimmedical на Оболоні, Позняках володіють такими техніками:

Процедура ручний масаж – це стимуляція або розслаблення м'язів, вплив на нервову систему, що призводить до активізації роботи всіх систем організму. Шкіра - унікальний орган тіла людини, що виконує захисну, терморегулюючу, обмінну, дихальну функції. Складна система рецепторів, з'єднаних із мозком, пристосовує тіло до зовнішніх умов дає можливість керувати різними процесами.

Професійний ручний масаж здатний зняти біль, загострення хронічного захворювання, покращити стан шкіри, заспокоїти нервову систему, зміцнити імунну систему. Тільки професійний масажист може дати бажаний результат. Масаж ручний та апаратний здатний вирішити безліч проблем, пов'язаних зі здоров'ям та естетичним виглядом.

Ручний масаж Київ - популярна процедура за доступною ціною.

Благодійний вплив масажу на організм людини доведено віковою історією. Цей вид процедур використовувався ще древніми римлянами та єгиптянами, не втратив своєї актуальності і в наші дні. Грамотно проведений сеанс масажу без участі медикаментів здатний запустити природні процеси, що відновлюють в організмі.

Шкіра відбиває стан здоров'я, сама може впливати на нього. Через шкіру за допомогою масажу можна впливати на кровоносну, нервову та ендокринну системи. Під час сеансу прискорюється кровообіг, струм лімфи, м'язи наводяться у тонус. Активація обмінних процесів забезпечує посилене харчування тканин, насичення їх киснем, звільнення від шкідливих речовин. Шкіра очищається від відмерлих клітин швидше оновлюється.

Після відвідування масажного кабінету покращується самопочуття, усувається целюліт, шкіра стає гладкою ніжною, вирівнюється колір. Найкращий ефект буде отриманий через кілька процедур, а виражений стійкий досягається при систематичному курсах проходженні маніпуляцій. Значних результатів можна досягти, поєднуючи процедури з фізичними вправами дієтою, відгуки клієнтів свідчать про це.

Руйнівна дія для організму спричиняє стреси, перенапруги. Поганий стан нервової системи позначається на диханні, травленні, сні, інтелектуальних здібностях, настрої, роботі. Релаксаційний масаж дає стан спокою, врівноваженості з ліквідацією всіх симптомів. При підвищеній збудливості знервованості рекомендовано відвідати масажний салон як хороший седативний метод.

Умілі руки масажиста своєю дією можуть як загальмовувати дію нервової системи, так і стимулювати її. Тонізуюча дія дається взнаки у підвищенні працездатності, піднесеному настрої, усуненні апатії, депресії, сонливості. Систематичне відвідування масажного салону в Києві здатне підтримувати душевну рівновагу.

Перевага ручного масажу в центрі Slimmedical у Києві

Незалежно від того, вирішили Ви обрати наш центр на Оболоні, Позняках у лікувальних чи косметичних цілях, загальнозміцнююча його дія буде комплексною та ефективною. Для виконання лікувального масажу потрібна рекомендація лікаря з метою уникнення протипоказань та призначення ефективного способу. Консультацію при проведенні естетичного масажу можна отримати у центрі СлімМедікал біля метро Мінська, Позняки. Ціни на ручний масаж вказано на прайсі, під час відвідування курсу надаються знижки.

Погані екологічні умови та малорухливий спосіб життя можуть стати приводом для погіршення самопочуття. Втомлені плечі, ниюча спина, неповоротка шия, «апельсинова кірка» – привід відвідати масажний салон або центр, і пройти розслаблюючу процедуру. Відвідайте масажний центр СлімМедікал у Києві, відкривши для себе місце, де працюють досвідчені масажисти, і Ви повертатиметеся до нього знову і знову.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully