Лазерне вагінальне омолодження

У силу багатьох життєвих обставин – природні процеси старіння, вагітність та пологи, активний спосіб життя, хірургічні втручання, інтимне здоров'я жінки дуже змінюється, зазвичай не на краще.

Проблеми, з якими стикаються жінки при зміні інтимного здоров'я:

вагінальне омолодження

 • незадоволення від статевого акту;
 • психологічні комплекси;
 • естетичне незадоволення;
 • опущення стінок піхви;
 • ознаки нетримання сечі.

Ще кілька десятків років тому мріяти про те, що ця проблема можна виправити - ніхто не брався. З активним розвитком пластичної та лазерної гінекології - лазерне вагінальне омолодження стало не просто досяжною метою. Сьогодні процедура лазерного інтимного омолодження стала дуже популярною в Києві, якою користуються багато представниць прекрасної статі.

Лазерне ваганальне омолодження, яке проводиться у центрі Slimmedical на Оболоні та Позняках у Києві – порятунок для тих, хто хоче повернути собі загублене здоров'я та тонус статевих органів, виправити фізичні дефекти статевих органів. Лазерна процедура на відміну від хірургічного втручання, дуже проста, безпечна та безболісна процедура, без реабілітаційного періоду.

Принцип омолодження піхви лазером

Лазерне ефективне омолодження піхви за допомогою лазера – це строго дозоване, рівномірне прогрівання слизової оболонки піхви, з метою стимуляції нового колагену та елластину. Застосування спеціального ербієвого лазера Fotona сприяє скороченню тканин, що неминуче призводить до ущільнення, звуження стінок піхви. Реакція організму на такі лазерні маніпуляції – активне вироблення власного колагену, який є будівельним матеріалом для стінок піхви.

Які процеси відбуваються після лазерної корекції піхви:

 1. активний кровообіг зони ураження лазером;
 2. підвищення тонусу;
 3. слизова оболонка піхви ущільнюється;
 4. слизова оболонка зволожується та підвищує свою пружність;
 5. відчуття статевого акту більш насичені.

Рекомендації до процедури лазерне вагінальне омолодження:

 • Активні зміни зони стінок піхви, пов'язані з віком пацієнтки.
 • Післяпологові розтяжки стінок піхви.
 • Недостатнє зволоження.
 • Наявність проблеми нетримання сечі.
 • Знижена чутливість інтимної зони.

Протипоказання до лазерної гінекології:

 1. період вагітності або лактації;
 2. онкозахворювання;
 3. захворювання на будь-який тип цукрового діабету;
 4. хронічні або гострі запальні процеси області малого тазу;
 5. захворювання венеричного характеру.

Де зробити інтимне омолодження лазером у Києві?

омолодження лазером Відгуки пацієнтів та гінекологів про інтимне омолодження за допомогою лазера – безпечно, переноситися досить легко, без ускладнень та тривалого періоду відновлення.

Дослідні гінекологи Києва області лазерного інтимного омолодження стверджують, що не існує жодних вікових лікарських обмежень для проведення процедури. Найбільш вдалий вік для проведення подібних маніпуляцій – 20-65 років, коли ефект буде найкращим. До проведення інтимного омолодження піхви лазером пацієнта відправляють на обов'язковий огляд у гінеколога, УЗД дослідження зони малого тазу, здачу аналізів на наявність венеричних хвороб.

Сама процедура вагінального омолодження проводиться у спеціалізованій клініці Сліммедікал на Оболоні та Позняках, досвідченими лікарями гінекологами. У часі займає 40-50 хвилин. Анестезія не застосовується. Больових відчуттів лазерна терапія не спостерігається. Може бути невеликий дискомфорт, легка вібрація. Після закінчення лазерної маніпуляції пацієнтка сміливо повертається до звичайного ритму життя, виключивши на 5-7 днів використання тампонів, відвідування спа-комплексів, статеві контакти, активні заняття спортом.

У місті Київ пройти лазерне вагінальне омолодження ми пропонуємо у нашому центрі, у районі Оболонь, Позняки. Результат, як показують відгуки, наші клієнти бачать вже після першого сеансу. Для позитивного ефекту рекомендується дві процедури. Ціни на інтимне омолодження лазером ви зможете дізнатися у наших спеціалістів, або зателефонувавши за вказаними у розділі «Контакти» телефонами.

Вартість лазерного інтимного омолодження вказана в прайсі, але кількість процедур, рекомендації, Ви зможете отримати первинний огляд у лікаря центру.

Лазерна гінекологія (лазер Fotona)Час (хв)Ціна (грн)
Лікування нетримання сечі + вагінальне омолодження+омолодження статевих губ 60 5000
Лікування нетримання сечі + вагінальне омолодження + омолодження статевих губ (2 процедури) 60 9000
Лікування опущення стінок матки 60 5000
Лазерне омолодження інтимної зони 60 3000
Пілінг для інтимного відбілювання 60 1800
Консультація лікаря-гінеколога 30 450

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully