Лазерне видалення бородавок та папілом

Лікарі дерматологи нашого центру готові прийняти пацієнтів у кількох районах Києва, у тому числі на Оболоні, Позняках, та виконати весь комплекс процедур із видалення.

Видалення бородавок та папілом лазером справа відповідальна, оскільки дані новоутворення часто плутають з невусом. У Києві є маса клінік, які займаються подібними процедурами, але тільки кваліфіковані фахівці здатні швидко та безпечно вирішити таку делікатну проблему. У центрі Slimmedical працюють справжні професіонали, які володіють інноваційними технологіями, найновішим обладнанням.

бородавка

Лазерне видалення папілом, бородавок проводиться Неодимовим та Ербієвим лазером Fotona, та радіохвильовим ножем. Зазнаючи постійного механічного впливу одягом, новоутворення можуть запалюватися та завдавати біль пацієнту. Видалення бородавок, папілом лазером процедура безпечна та ефективна. Відгуки свідчать, що й через кілька років вони більше не потурбують.

Самостійно видалити бородавку, папілому на обличчі та тілі просто неможливо. Зрізати папіломи самостійно лікарі суворо не рекомендують, оскільки таке рішення здатне привести до нових новоутворень, ще серйозніших. Щодо сильнодіючих хімічних компонентів, їх не варто застосовувати в домашніх умовах, ігноруючи призначення дерматологів або онкологів. Застосування таких препаратів дуже сумнівно, малоефективно. Нерідко використання таких способів видалення не призводить до бажаних результатів, оскільки діє місцево, не видаляючи корінь, розташовану в глибоких шарах, викликаючи хімічні опіки. Адже шкіра на різних ділянках тіла дуже чутлива та тонка.

У центрі Slimmedical, працюють кваліфіковані лікарі, які здатні впоратися з проблемою виникнення небажаних папілом та бородавок будь-якого розміру та місця локалізації. При необхідності місце обробки знеболюють лідокоіном.

Під час процедури не ушкоджуються сусідні ділянки епідермісу. Якщо новоутворення видалялося Неодимовим лазером, внаслідок чого коагулюються судини, які живлять новоутворення, папілома, бородавка відмирає протягом наступних 7-10 днів, не залишаючи рубця.

Видалення новоутворень Ербієвим лазером Fotona.

Це найбільш ефективний метод, внаслідок якого нооутворення просто зрізаються, випарюються. Саме ж новоутворення лікар усуває шарами, без термічного впливу чи механічних пошкоджень сусідніх ділянок шкіри. Після обробки протягом пари діб на місці впливу лазером утворюється скоринка. Її спеціально видаляти не потрібно. Через 5-7 днів вона відстане самостійно.

Увага - пам'ятайте, що новоутворення характерні для пацієнтів, які страждають на наявність в організмі вірусів герпесу та папіломмо вірусу. Дерматологічне втручання проводити недоцільно без комплексного противірусного лікування, призначеного лікарем-вірусологом.

Протипоказання до процедури видалення бородавок, папілом:

  • гострі інфекційні захворювання;
  • Загострення алергічних реакцій;
  • Вагітність період лактації;
  • Наявність онкології;
  • Діабет інші порушення ендокринної системи, стадії декомпенсації.

У чому процедура видалення лазером?

Безпечнепозбавлення від папіломи, бородавок складається з декількох етапів. Лікар оцінить характер освіти, підбере продуктивну методику (лазер чи радіохвильовий ніж). Видалення буде зроблено з урахуванням собенностей новоутворення та зони прояву. Особливості видалення новоутворень:

  1. Безпека;
  2. Відсутність шрамів;
  3. Результативність;
  4. Відсутність рецидивів;
  5. Мінімальний період загоєння.

У наших центрах на Оболоні та Позняках постійно проводяться акції, в період яких ціни на видалення новоутворень значно знижені. Оскільки дані маніпуляції є абсолютно безпечними, видалення бородавок, папілом, кондилом ми можемо проводити видалення на будь-якій ділянці обличчя та тіла у будь-який період року. Усі маніпуляції займають не більше 20-30 хвилин.

Після видалення слід виконувати рекомендації лікарів нашого центру. Якщо після процедури видалення на поверхні району, що обробляється, виникла скоринка, здирати її категорично заборонено, вона відпаде самостійно.

Рішення з проведення лазерного видалення папілом, бородавок, кондилом призначає лікар-дерматолог, який керується результатами аналізів або візуальним оглядом пацієнта. Записавшись онлайн або по телефону на прийом центр «Сліммедікал», Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та зможете максимально швидко, безболісно позбудеться небажаного новоутворення.

Ціни на лазерне видалення бородавок, папілом:

Видалення контагіозного молюска

Цена (грн)
Контагіозний молюск 1 шт 250
Контагіозний молюск зона 10-20 шт 1400
Контагіозний молюск зона більше 20-30 шт 2500

Дерматологія

Ціна (грн)
Консультація + схема лікування 500
Повторна консультація 300
Дерматоскопія 300
Біопсія (гістологія) 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Анестезія по необхідності 200

Видалення папілом, кератом

Цена (грн)
Видалення папіломи, 1 шт 250
від 5-6 шт 1100
від 7-10 шт 1500
від 11-20 шт 2000
від 21-30 шт 2500

Видалення папілом/кондилом по зонам (до 10 шт.)

Ціна (грн)
Зона очей 1шт 600
Зона очей від 3-5 шт 1500
Зона очей від 5-10 шт 1800
Ксантелазма повік 1шт 600
Ксантелазма повік 3-5 шт 1500
Ксантелазма повік 6-10 шт 1800
Новоутворення порожнини рота 1 категорія 800
Новоутворення порожнини рота 2 категорія 1000
Пах (1 шт.) 600
Видалення конділоми на статевих губах (1 шт.) 600
Видалення конділоми крайня плоть (1 шт.) 600
Видалення конділоми анальна зона (1 шт.) 600

Видалення бородавок

Ціна (грн)
Плоска бородавка до 2 мм, 1 шт 300
Плоска бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Плоска бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Подошвенная бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Подошвенная бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Корнева мозоль стопи 800

Видалення родимок

Ціна (грн)
Гістологія 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Видалення на тілі родимок I-категорія (до 5 мм) 650
II-категорія (5-10 мм) 800
III-категорія (5-10 мм) 1350
Видалення кератоми 250
Видалення пигментированной кератоми від 5-6 шт. 1100
Видалення кератом від 6-10 шт. 1500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully