Видалення родимок

лікування родимок Ефективне лазерне видалення родимок - процедура, провести яку здатні тільки досвідчені дерматологи та косметологи. Фахівці, зайняті в Сліммедікал, слідують інноваційним методикам лікування видалення невусів.

З появою на шкірі родимки слід бути уважним, контролюючи зовнішній вигляд новоутворення. Невус необхідно періодично показати спеціалісту - при ряді випадків звичайна на вигляд родимка може виявитися небезпечною для здоров'я та часом життя.

Сьогодні безболісне безпечне видалення родимок Київ - одна з основних спеціалізацій нашого багатопрофільного медичного центру. Процедура є оптимальним і найбезпечнішим способом позбавлення доброякісних шкірних новоутворень у вигляді родимок, папілом, бородавок.

Медцентр Сліммедікал Оболонь представлений командою висококваліфікованих дерматологів, готових виконати процедуру швидко, якісно безболісно. Підтвердженням високої кваліфікації є численні захоплені відгуки наших пацієнтів, з якими легко ознайомитися на порталі.

Видалити новоутворення

Слід розуміти, що сама собою родимка не несе прямої загрози здоров'ю - небезпека з'являється при нагоді переродження невуса в меланому. Природжені невуси практично завжди нешкідливі, але вимагають огляду дерматолога.

У яких випадках потрібно поставити питання про видалення родимки? Консультація необхідна, якщо родимка:

 • травмована;
 • змінила форму;
 • кровоточить;
 • почервоніла або змінила колір;
 • покрилася тріщинами;
 • зудить зростає або зменшується розміром;
 • починає сходити.

Сьогодні видалити новоутворення лазером у нашому медичному центрі Позняки – безпечний абсолютно безболісний вихід. Лазерна установка дозволяє позбавитися невуса за лічені хвилини незалежно від локалізації та розмірів новоутворення. Позбавлення родимок за допомогою лазера як метод не має негативних наслідків: завдяки цифровому налаштуванню лазера фахівець повністю виключає пошкодження сусідніх ділянок шкіри. Період відновлення для пацієнта мінімальний.

Що слід пам'ятати про реабілітацію після видалення невуса? Досить дотримуватися настанов лікаря щодо догляду за обробленим ділянкою шкіри. На місці видалення утворюється кірка темного кольору, яку забороняється видаляти самостійно. Лікарі дерматологи її не рекомендується мочити, чухати, припікати обробляти кремами. Варто перетерпіти кілька днів – кірка відійде від шкіри сама. Дотримуватися лікарських рекомендацій дуже важливо: інакше на шкірі може залишитися рубець, усунути який буде проблематично. Додаткові рекомендації щодо відновлення надаються з урахуванням специфіки видалення.

Медцентр "Оболонь" пропонує доступні ціни для процедури плюс європейський рівень сервісу. Підсумкова вартість процедури озвучується після консультації дерматолога. Записатися на прийом доступно онлайн на нашому сайті, або за вказаним номером.

Видалити невус

видалення новоутворень У сучасному медичному центрі Slimmedical Позняки практикуються безболісні методики видалення родимок будь-якої локалізації, розмірів та типів. Процедура проводиться за допомогою передової лазерної установки, що відповідає міжнародним стандартам безпеки.

Чому фахівці рекомендують видалити невус лазером:

 1. завдяки комплексній системі впливу двома лазерними променями досягається висока точність обробки;
 2. мінімальний ризик пошкодження здорових тканин;
 3. контроль за дотриманням абсолютної стерильності (в рамках процедури видаляється все патогенне середовище);
 4. швидке загоєння обробленої ділянки;
 5. надійна профілактика рецидивів ускладнень.

Щоб переконатися у відсутності видимих слідів впливу лазера, пропонуємо вам ознайомитися з фото «до і після». Для цього достатньо завітати до галереї нашого медичного центру. Попутно ви можете вивчити відгуки наших клієнтів.

Ми не забуваємо радувати клієнтів зниженням цін та спеціальними пропозиціями, акціями з лазерної медицини в центрі. Щоб завжди знати про акції, слідкуйте за новинами нашого порталу. Не знаєте де в Києві видалити родимки новоутворення чи невус - звертайтесь до центру Слиммедикал Оболонь Позняки!

Видалення родимок
Ціна
Консультація
500
Дерматоскопія
300
Гістологія
650
Панч Біопсія плоских новоутворень
900
Анестезія
200
I-категорія (до 5 мм)
600
II-категорія (5-10 мм)
750
III-категорія (5-10 мм)
1250

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully