Лазерна медицина та косметологія у Києві

Сучасна лазерна косметологія – розділ медицини, що вивчає естетичні проблеми організму людини, поділяється на хірургічну та терапевтичну.

Завданням науки є корекція косметичних недоліків шкіри за допомогою лікувальних та профілактичних процедур.

Естетична косметологія у Києві працює комплексно з хірургією, дерматологією, фізіотерапією, косметичною хімією іншими областями медицини, часто межує з мистецтвом.

Виниклі проблеми зі шкірою, волоссям, нігтями допоможуть вирішити фахівці в галузі дерматокосметології, естетичної косметології центру СлімМедікал, який у Києві розташований у районі Оболонь, Позняки.

У нашому центрі працюють досвідчені дерматологи, лікарі-косметологи, які спеціалізуються на класичній, лазерній та ін'єкційній косметології.

Перелік процедур, які виконуються в центрі Slimmedical:

косметологія

Людина завжди прагнула продовжити молодість, тільки з розвитком науки це стало можливим. Детальне вивчення фізіології та анатомії людини, розуміння процесів, що відбуваються на клітинному рівні, дозволили зробити величезний ривок у косметології за останнє століття.

У своєму арсеналі лазерна косметологія в Києві із застосуванням сучасних медичних препаратів плюс лазерних методик - творить дива в естетичній медицині. Відкриття у різних галузях науки застосовуються як боротьби з дефектами шкіри, а й продовження молодості краси, максимальної відстрочки наближення старості. Ботокс диспорт, філери, біоревіталізатори, лазерні, вакуумні апарати, багато інших інноваційних способів усунення шкірних недоліків до послуг клієнтів.

Передова лазерна та апаратна косметологія в Києві в центрі Slimmedical.

У косметології використовуються методи, що діють на кожен шар шкіри – епідерміс, дерму, гіподерму. В результаті цього можна коригувати обмінні процеси, виправляти дефекти шкірного покриву усувати прояви старіння. Терапевтична косметологія практикує такі напрямки:

  • косметика – очищення, зволоження, харчування тонізування шкіри;
  • ін'єкції – біоревіталізація, мезотерапія, ботулінотерапія;
  • фізіотерапія – лікування за допомогою лазерних, магнітних, ультразвукових, електричних апаратів;
  • масаж – класичний, апаратний, вакуумний.

Лазерна косметологія спрямована на догляд за обличчям та тілом. Має доступні ціни на процедури хороші відгуки. Залежно від бажаного результату та типу шкіри застосовуються способи:

  • чистка – позбавляє відмерлих клітин епідермісу прищів, звужує пори, відкорковує сальні залози;
  • масаж – стимулює кровообіг обмін речовин, шкіра підтягується набуває пружності;
  • пілінг – вирівнює рельєф, усуває дрібні зморшки, освіжає колір шкіри, оновлює шкірний покрив;
  • ліфтінг – підтяжка шкіри, що формує овал обличчя, що розгладжує зморшки;
  • депіляція – видалення надлишку волосся;
  • обгортання – позбавляє целюліту, коригує фігуру, знижує вагу.

Естетична косметологія у Києві на Оболоні, за адресою пр.Героїв Сталінграда, 18А

Здорове, красиве, доглянуте тіло є актуальним завжди. Не завжди цього можна досягти виснажливими фізичними вправами та дієтами. Гладка оксамитова шкіра, блискуче волосся, струнка фігура, красиві груди, модна посмішка, легкий погляд – це сучасна жінка. Методи естетичної косметології здатні зупинити старіння, продовжуючи молодість.

У косметологічних послуг дедалі доступніші ціни та висока популярність. Центр естетичної косметології СлімМедікал має ліцензію Міністерства охорони здоров'я та багаторічний досвід роботи. Прийом веде дипломований дерматолог та косметологу місті Київ, а також кваліфіковані масажисти, що працюють з естетикою тіла. Ідіологія центру Slimmedical – примножити здоров'я та красу, на першому місці покращити стан шкіри та зовнішній вигляд. Для лікування використовується сучасне обладнання світових виробників за прийнятними цінами на лазерну косметологію.

В особі персоналу центру Ви знайдете тих, кому можна довірити своє обличчя та тіло. Вас зустрінуть доброта, оптимізм, любов до людей, здатність співчувати, тактовність, сумлінність. Не намагайтеся стати експертом у галузі косметології, не призначайте собі процедури, запишіться онлайн на сайті на консультацію, отримайте професійну підтримку.

Кваліфікований лікар косметолог у Києві здійснить діагностику шкіри, призначить лікування дерматологічної проблеми, лікування грибка нігтів та інші необхідні Вам маніпуляції . Будуть підібрані оптимально безпечні, корисні та ефективні методи згідно з Вашими індивідуальними особливостями. Вибирайте перевірених фахівців – приходьте до нас у Slimmedical в Києві.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully