Лазерне омолодження повік

омолодження

Блефаропластика (пластика повік) - це хірургічна операція з усунення в'ялої шкіри повік, надлишків жирової тканини та їх провисання, завдяки чому очі можуть стати більш виразними. Блефаропластика дозволяє покращити зовнішній вигляд пацієнта та усунути ознаки старіння.

Лазерне омолодження повік — дозволять усунути надлишки шкіри шляхом часткового її випарювання лазером. Особливістю лазерного омолодження повік є запуск механізмів утворення нового колагену та еластину з мінімальним реабілітаційним періодом. Методика лазерного виконується фракційним методом із застосуванням Ербієвого Лазера Fotona SP Spectra.

Протипоказання до лазерного омолодження:

  • захворювання очей та повік;
  • порушення у роботі щитовидної залози;
  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • захворювання крові.

Зона повік дуже чутлива, тому в певних випадках перед процедурою фракційного омолодження на зону повік наносять знеболюючий гель локальної дії. Реабілітаційний період триває від 2 до 4 днів, і не потребує особливого догляду. У перші дні рекомендується наносити крем Бепантен. Курс процедур підбирається індивідуально, але в середньому це 1-3 процедури із проміжком 40-50 днів.

Варто відзначити, що фракційне омолодження активніше запускає процеси активної регенерації шкіри. Період активного вироблення колагену та еластину в шкірі триває від 3 до 4 місяців. Методика настільки унікальна, що дозволяє проводити процедури навіть у літній період, але з дотримання певних рекомендацій.

Результатом фракційного омолодження століття, є:

  • підтяжка шкіри в області верхніх та нижніх повік;
  • покращення структури, кольору та тонусу шкіри;
  • видалення зморшок в області гусячих лапок.

Довірте себе сучасній лазерній косметології, приходьте в центр Сліммедікал, який розташований на Оболоні поряд з метро Мінська, у зручний для Вас час.

SmoothEye ™ – омолодження повік та періорбітальної області

Час (хв)Ціна (грн)
Безопераційна блефаропластика 40 3000

SmoothLips™ – омолодження губ та переоральної зони

Час (хв)Ціна (грн)
Обробка губ та нижньої третини особи 40 3000

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully