Лікування хропіння

вилікувати хропіння лазером Хропіння є серйозним захворюванням, яке знижує якісний рівень життя людини, плюс його оточення. Якщо не брати до уваги, що цього явища необхідно позбавлятися, то він все більше й більше впливатиме з негативної точки зору на здоров'я людини. Це найчастіший супутник людини. Для багатьох людей стає головним болем питання: «Як боротися із хропінням?». Ціна цього – спокійний сон у вас та ваших домочадців.

Під час сну відбувається переривання дихання (апное), яке людина не може повною мірою відчути. Все це веде до кисневого голодування, підвищення втоми. Через посилення хропіння може виникнути інсульт або раптова смерть!

Про хропіння людині повідомляють його близькі люди, з якими вона безпосередньо проживає. Перше, що необхідно зробити пацієнтові – це звернутися до ЛОР-лікаря. Він виявить проблему, призначить грамотне лікування можливими способами.

Сучасне обладнання допомагає медикам проводити діагностику, виявляти чи відбувається уві сні зупинка дихання і скільки вона триватиме. Багатьох цікавить хропіння причини, способи боротьби. Адже сучасна медицина знає безліч варіантів, але проблема так і не вирішена радикально.

Отже, як позбутися хропіння? Лікування хропіння в Києві на Позняках здійснюється різними способами, але найефективніший на сьогодні - це лазер.

Лікування хропіння лазером

Сучасне лікування хропіння лазером є малоінвазивним хірургічним втручанням, спрямоване на локальну термічну обробку м'язів глоткового кільця, що суттєво посилює їх тонус. Спочатку лікарі намагаються вирішити цю проблему традиційнішими, консервативними способами. Якщо відмова від куріння алкоголю плюс позбавлення від захворювань носоглотки не допомагає, то застосовується лазерна методика.

Подібний спосіб лікування у столиці проводиться для людей, які мають:

  1. Анатомічні відхилення органів носоглотки. Сьогодні в цьому винні часті застуди, що призводять до подовження піднебінного язичка;
  2. Гіпертрофія лімфоїдної тканини, яка зосереджена поруч із носоглоткою;
  3. Наявність викривлення носової перегородки;
  4. Надлишкова вага пацієнта.

Щоб здійснити процедуру лікування лазером, потрібно буде зробити наступні кроки:

  • Проконсультуватися у хірурга;
  • Локальний набряк слизової оболонки носа, що має хронічний характер;
  • Здати клінічний мінімум пройти флюорографію;
  • Пролікувати гострі інфекційні захворювання носоглотки, провести санацію.

Лазерне лікування хропіння

Сьогодні ефективне лікування хропіння лазером безпечно ефективно проводиться на Позняках у медичному центрі Сліммедікал. За допомогою лазера здійснюється обробка тканин глоткового кільця у вертикальній горизонтальній площині. За підсумками процедури спостерігається підняття м'якого піднебіння та зміцнення м'язів глотки. Сучасна методика дозволяє під час оперативного втручання коагулювати судини, що мінімізує загрозу кровотечі, відсутність подальшої реабілітації.

Процедура проходить швидко, але потребує кількох сеансів. Це дозволить підвищити рівень ефективності. Зазвичай потрібні 3 сеанси з інтервалом 15-30 днів. Під час реабілітації потрібно відмовитися від їжі, що має у своєму складі кислоту, та від шкідливих звичок (алкоголь, тютюнопаління).

Численні відгуки прямо свідчать про те, що процедура лазерне лікування хропіння в Києві є одним з найкращих місць, де розкажуть про лікування лазерним методом, як боротися з недугою.

Ціни в центрі Slimmedical біля метро Позняки одні з найдоступніших у столиці за наявності кращого обладнання та досвідчених фахівців.

Поборивши хропіння, ви зі спокійною душею зможете спати, знаючи, що нікому не завадите, і вашому здоров'ю нічого не загрожує.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully