АКЦИЯ! - 20% на Комплексные

Лазерна епіляція пахв

Видалити небажане волосся в зоні пахв, означає вирішити естетичну проблему як жінок так і чоловіків. Видаливши небажане волосся в зоні пахв ми не тільки вирішуємо питання особистої гігієни, але й стаємо естетично привабливішими. Зробивши лазерну епіляцію зони пахв, ми частково усуваємо такі проблеми як підвищена пітливість, неприємний запах.

лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція зони пахв абсолютно безпечна процедура, не дивлячись на те, що в цій зоні знаходяться лімфо-вузли. Глибина проникнення лазера лише 4 мм, а точка впливу лазерного променя - це пігмент (меланін), що у темному волосі. Сиве та пушкове волосся, на жаль, неможливо видалити не однією лазерною системою, оскільки таке волосся не має пігменту.

Область пахв одна з найсприятливіших зон для лазерного видалення небажаного волосся. Лазерна епіляція в цій зоні потребує мінімальної кількості процедур. Позитивний ефект видалення волосся лазером спостерігається після першої процедури. Всего за 1 процедуру випадає близько 20-30% небажаного волосся, усувається подразнення, перестає вростати волосся, значно сповільнюється ріст волосся.

У нашому центрі ми використовуємо Александритовий лазер Light A останнього покоління. Особливість даного лазера в тому, що його робоча довжина випромінювання 755 Нм, а саме така глибина проникнення, дозволяє максимально впливати на меланін (пігмент який знаходиться у волоссі).

Сутність процедури лазерної епіляції пахв Александритовим лазером полягає в тому, що епіляція проводиться за відрослим волоссям. Тобто, енергія лазерного променя не розсіюється на шкіру, а максимально впливає на волосся. Довжина волосся має бути 2-3 мм. Одним словом, лазерна енергія по волоссю проходить у волосяну фолікулу та руйнує її.

Підготовка до епіляції пахв Александритовим лазером:

  • не засмагати 2-3 тижні до процедури;
  • не користуватися епілятором за 2 тижні до процедури;
  • за 3-5 днів виголити зону епіляції;
  • не використовувати воскову епіляцію;
  • не приймати антибіотики за 2-3 тижні до процедури.

Ми працюємо для вас у Києві поряд з метро Оболонь та Мінська.

Ціни на епіляцію пахв

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully