АКЦИЯ! - 20% на Комплексные

Лазерна епіляція в Києві

Широке поширення в косметологічних клініках Києва набула лазерна епіляція небажаного волосся, що гарантує руйнування волосяного фолікула за рахунок впливу на нього тепла лазерного випромінювання.

Епіляція лазером має безліч переваг:

епіляція лазером

 • не завдає пошкоджень навколишньому епітелію;
 • не пов'язана з больовими відчуттями;
 • легко видаляє небажані волоски різної структури (тонкі/товсті, м'які/жорсткі);
 • повністю виключає прояви побічних ефектів (травмування, опік, інфікування, пігментні плями);
 • може використовуватися при наявності у пацієнта надчутливої ​​шкіри;
 • забезпечує ефективний результат на тривалий час.

Використання в косметологічних апаратах спеціальних насадок гарантує вузьконаправлену дію лазерного променя, що забезпечує необхідний рівень нагрівання у глибоких шарах підшкіри. Повну безболісність лазерної епіляції забезпечують спеціальні охолодні пристосування. В інтернеті можна знайти безліч відгуків від пацієнтів, які на власному досвіді переконалися в перевагах лазерної епіляції. Телефонуйте в медичний центр "СлімМедікал", розташовані на Оболоні та Позняках, та записуйтесь в режимі онлайн на безкоштовну консультацію з будь-яких питань, пов'язаних із косметологічними проблемами. Клініка оснащена сертифікованим лазерним обладнанням, а акції на лазерну епіляцію, що постійно діють, дозволять здійснити видалення небажаного волосся за помірні ціни.

Показання до лазерної епіляції:

Серед основних показань для здійснення лазерної епіляції є:

 1. зайвий ріст волосся;
 2. наявність волосків, що вросли в епітелій;
 3. присутність на особі небажаних «усиків»;
 4. бажання чоловіків позбутися щоденного гоління;
 5. професія, пов'язана з підвищеними вимогами до гігієни (спортсмени, працівники громадського харчування тощо);

Наше волосся має колір, який забезпечується високомолекулярним пігментом, що входить до їх структури, - «меланіном». Метод лазерної епіляції полягає у вибірковому впливі променя лазера на меланін волосся, з подальшим руйнуванням волосяного фолікула, під впливом високої температури. Ефективна процедура не спричиняє появу рубців, характерних при електроепіляції.

Проаналізувавши проблему та просумувавши витрати на епіляцію, які несе кожна жінка на придбання різного роду пристроїв для позбавлення зайвого волосся на обличчі, ногах, зоні бікіні, можна дійти висновку, що ціна на епіляцію лазером не така велика. На відміну від депіляції, що забезпечує тимчасове вирішення проблеми, лазерна епіляція в Києві дозволяє радикально позбутися набридлого волосся та заощадити на вартості процедури.

Довірити видалення волосся лазером можна лише кваліфікованим спеціалістам із великим практичним досвідом. Записуйтесь на епіляцію за телефонами або онлайн на порталі центри Сліммедікал в Києві у будь-який зручний час.

Епіляція Александритовим лазером

Якість та ефективність видалення волосся лазером багато в чому залежить від довжини хвилі, яку випромінює лазер. Природний мінерал, що використовується в Александритовому лазері, забезпечує довжину хвилі, достатню для видалення темного, жорсткого волосся на світлій шкірі ніг, яких важко позбутися іншими способами. Після процедури, як показують відгуки, пацієнт не відчуває будь-якого дискомфорту або обмежень.

Основними протипоказаннями для застосування лазерної епіляції є:

 • гормональні порушення;
 • сиве або світле волосся на смаглявій/загорілій шкірі;
 • вагітність;
 • травмування, запальні процеси, герпес, родимки на ділянці шкіри, що підлягає обробці;
 • низка захворювань (цукровий діабет, варикоз, онкологія).

Повністю видалити небажане волосся лазером під пахвами, або на руках при запущеній проблемі, сьогодні доступно протягом 3-4 сеансів, так як більша частина волосяних фолікул знаходиться в сплячому (прихованому від очей) стані. Досвідчені фахівці центру Slimmedical на Оболоні та Позняках, зроблять якісну та безболісну лазерную епіляцію Александритовим лазером за доступною ціною в Києві (вартість пропорційна площі обробки), без необхідності наступних регулярних відвідувань клініки.

Не знаєте, де зробити якісну епіляцію? Телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті клініки, доступний попередній запис на процедуру з безкоштовною консультацією кваліфікованого лікаря косметолога. Працюємо для Вас в районах Оболонь, Позняки у місті Києві.

Ціни на лазерну епіляцію

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully