Чистка обличчя

процедура

Щоб шкіра сяяла здоров'ям та чистотою, її необхідно систематично звільняти від різних забруднень, комедонів, шкірного сала та омертвілих клітин. Фахівці рекомендують вдаватися до гігієнічного очищення обличчя щомісяця, тим самим готуючи шкіру до лікувальних процедур, що омолоджують, на майбутнє.

Чому так важливо стежити за її станом та чистотою? Позитивний результат від домашнього догляду відчувається у всьому - лосьйони, що застосовуються сьогодні за домашніх умов крему, будуть діяти в рази ефективніше після професійного очищення. Цьому сприяє хороше засвоєння препаратів, що проникають у чисті, незакупорені жиром пори. Чиста шкіра дихає та звільняється від хвороботворних бактерій, що прямо веде до його оздоровлення.

Центр апаратної косметології Сліммедікал у місті Київ практикує різні методики гігієнічного очищення обличчя. Наші косметологи досконало володіють апаратними та механічними техніками очищення обличчя, спини, використовують інноваційне обладнання.

Види чисток обличчя, що проводяться в центрі Slimmedical на Оболоні, Позняках.

Методика гігієнічного очищення обличчя визначається строго індивідуально щодо кожного пацієнта. Спеціаліст при виборі методу спирається на стан шкіри, її специфічні особливості, уподобання клієнта, наявність протипоказань.

У філіях центру сьогодні практикуються такі види процедури:

 1. механічна;
 2. апаратні методи (лазерна, ультразвукова);
 3. комбінована.

У яких випадках косметолог рекомендує механічне очищення? Такий метод є оптимальним за наявності сальних пробок, вугрового висипу, глибоких комедонів та інших утворень, що не підлягають апаратному впливу. Лікар косметолог професійними маніпуляціями впливає на глибокі шари, забезпечуючи якісний результат від очищення обличчя.

Незалежно від методу процедура проводиться поетапно:

 • спочатку проводиться демакіяж, повне видалення косметичних засобів;
 • пори розширюються, комедони розм'якшуються;
 • косметолог очищає шкіру ручним або апаратним методом;
 • наносяться заспокійлива маска, крем.

Гігієнічна чистка обличчя що проводиться в центрі Slimmedical в районах Оболонь, Позняки - нетравматичний й завжди надійний метод боротьби зі шкірними недосконалостями. Препарати, що застосовуються, не залишають видимих ​​слідів впливу, пацієнту не потребує реабілітації. Досвідчені косметологи не доставляють пацієнтам найменшого дискомфорту - переконайтеся в цьому, вивчивши численні захоплення про процедури на нашому сайті.

Апаратні методи очищення обличчя

Косметологічні центри в Києві пропонує клієнтам передові методики апаратного очищення обличчя, серед яких:

Лазерна - техніка, яка потребує використання тонкого лазерного променя. Останній ефективно обробляє верхній ороговілий шкірний шар, руйнуючи його. Лазерне шліфовка обличчя стимулює вироблення колагену еластину, надаючи стійкий виражений омолоджуючий ефект.

Ультразвукова чистка обличчя - особливість методу впливу на шкіру ультразвукових коливань через насадку спеціального приладу (лопатка-скребок). За результатами сеансу шкіра буквально сяє красою, чистотою та свіжістю. Спостерігається вирівнювання кольору, зволоження, надання шкірі еластичності. Процедура сприяє усуненню набряків: ультрафіолет посилює кровообіг, забезпечуючи лімфодренажний ефект. Роговий шар стоншується, завдяки чому активні компоненти препаратів отримують доступ до глибоких шарів.

Звертаючись до центру апаратної косметології до досвідчених лікарів, косметологів, можна розраховувати на:

 1. бездоганний результат;
 2. професіоналізм кожного фахівця;
 3. індивідуальний підхід;
 4. доступні ціни;
 5. регулярні знижки, акції.

Записатися на консультацію до спеціаліста в будь-який із центрів Slimmedical на Оболоні, Позняках зручно розташовані біля метро можна на сайті онлайн, або за вказаним номером телефону.

Різновид процедуриЧас (хв)Ціна (грн)
Ультразвукове очищення + Механічна чистка обличчя (косметика Onmakabi) 90 950
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Is Clinical) 90-120 1500
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика DMK) 90-120 1400
Ультразвукове очищення + Механічна чистка обличчя + Пілінг 90 1500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully