Пресотерапія в Києві

пресотерапія Поява процедури пресотерапія сягає початку минулого століття, коли вперше був спроектований апарат, що дозволяє стимулювати м'язові волокна, шляхом їх здавлювання, відновлювати кровотік лімфоток організму людини.

Пресотерапія знайшла широке застосування у косметології та медицині. В результаті сеансу пресомасажу покращується циркуляція крові, підживлюється лімфою шкіри.

Апарат для пресотерапії є спеціальним костюмом з манжетами, що має сегменти для всіх частин тіла. У манжети надходить під певним тиском стиснене повітря. Величина тиск повітря, що подається, регулюється за допомогою комп'ютерної програми. Процедура полягає в періодичному стисканні та ослабленні певних манжетів.

Процес стиснення імітує процес скорочення м'язів. Зміна тиску повітряного потоку, що подається, тягне рух у вигляді хвиль, який нагадує масаж.

Пресотерапія в Києві є популярною процедурою, яка проводиться в косметологічних кабінетах, салонах, центрах. Приходьте в центр СлімМедікал на Оболоні, Позянках, наші массадисти підберуть для Вас індивідуальну програму пресомасажу, яка дозволить отримати ефективний результат, усунути набряклість, прибрати зайві обсяги, покращити лімфоток, зняти втому ніг і оздоровити організм, уникнувши можливого пошкодження.

Переваги пресотерапії перед іншими видами масажу

Пресотерапія сприяє оздоровленню організму, коригує проблемні ділянки фігури, ефективно позбавляючи зайвих жирових відкладень, целюліту і є чудовою профілактикою варикозного розширення вен. Перед процедурою масажист проводить огляд стану епітелію та підбирає індивідуальний режим процесу, призначає кількість сеансів інтервал між ними.

Пресотерапія починається з одягання на клієнта камерного костюма (або окремі манжети) та налаштування комп'ютера під індивідуальні особливості клієнта. Потім у простір манжетів закачується повітря – починається апаратний масаж, який виконується у двох варіантах:

 • загальний - пацієнта одягають у костюм, що нагадує скафандр. Вакуумного впливу піддається весь організм;
 • вибірковий – дозволяє вибірково впливати на певні частини тіла (руки, ноги). Дуже зручний при вагітності чи наявності захворювань, що обмежує можливості.

Для пресотерапії попереку використовується спеціальний пояс. Застосовується такий підхід при дистрофічних порушеннях у суглобових хрящах (остеохондроз), запальних ураженнях скелетної мускулатури (міозит), ураженнях периферичних нервів (невралгія) суглобів (артрит, артроз) або після отриманих травм або за наявності пролежнів.

Скоротити обсяги, «розбити» жирові скупчення та провести антицелюлітну профілактику допоможе вакуумний апаратний масаж області ніг, живота, талії та стегон. Обвислість шкіри рук піддається коректуванню із застосуванням довгих рукавів - манжетів.

За наявності медичних показань, отримати хороший ефект від пресотерапії, можна для ніг, що мають здуті периферичні вени (варикоз). Завдяки хвилеподібним стисканням усуваються місця застою крові, зміцнюються судини.

Результативність пресотерапії та протипоказання до апаратного масажу.

Основне достоїнство пресомасажу полягає у можливості поєднати властивості масажу, що надають лікувальну дію, безболісне виведення рідини з тканин (дренаж). Як кінцевий результат отримуємо:

 • скорочення обсягів тіла за рахунок зменшення набряків;
 • підвищення інтенсивності перебігу обмінних процесів, що сприяє зниженню ваги, антицелюлітному ефекту;
 • підвищення пружності епітелію;
 • виведення токсинів зайвої рідини з організму;
 • профілактика варикозного захворювання;
 • усунення набряків під час вагітності (ноги), отриманих внаслідок травм або операцій.

Протипоказаннями для проведення пресотерапії є:

 • наявність гострого запального процесу епітелію, пошкодження цілісності шкірного покриву або наявні новоутворення;
 • захворювання на туберкульоз; цукровий діабет; у разі порушення функції роботи нирок або печінки;
 • проблеми із серцем: порушення ритмічності (аритмія), недостатнє кровопостачання, встановлений кардіостимулятор;
 • порушення процесу згортання крові, формування згорток крові всередині кровоносних судин (тромбоз), утворення тромбів (тромбофлебіт);
 • розлад психіки, епілепсія.

Запишіться на сеанс пресотерапія у Києві Оболонь, Позняки та отримай бажаний результат, пресомасаж дозволить відчути приплив нових сил, покращити обмінні процеси, зняти втому всього організму. Сучасна косметологія тіла творить дива. Ефект відчувається після відвідування першої процедури, яка триватиме не більше години, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, сфери застосування. Одна процедура апаратного масажу дорівнює якісному сеансу лімфодренажного масажу.

Різновид процедури
Ціна
10% знижка при оплаті курсу
Швидке зменшення в обсягах (все тіло)
350
Пресотерапія + термоактивне обгортання STYX
850

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully