Лазерне видалення судин у Києві

видалення судини

В один прекрасний день, підійшовши до дзеркала, можна виявити на обличчі червону капілярну сітку, судинну зірочку або розширені телеангіектазії червоного та синього кольору.

Купероз найчастіше передається у спадок або є наслідком порушення мікроциркуляції крові в тканинах, що призводить судину до розширення. Причина появи куперозу криється у втраті стінками судин своєї еластичності.

Потік крові, що протікає по капілярах, має неоднаковий тиск, зміна його величини змушує стінки судини стискатися, розтягуватися. Атрофуючись, судина втрачає свою здатність звужуватися, наповнюється кров'ю, стає чітко видно на поверхні шкіри обличчя та тіла.

Причина появи розширених капілярів на обличчі може перебувати у надмірному відвідуванні різного роду парилок, солярію, наявності шкідливих звичок, куріння, вживання міцного алкоголю, підвищеного тиску, теплових факторів, анесбалансованого харчування, перебування на стадії вагітності. Розширені капіляри можуть виявлятися не тільки на обличчі, їй схильні також кінцівки людини: руки, декольте, гомілки, стегна.

Щоб прийняти остаточне рішення при виборі способу видалення розширених капілярів, судинних зірочок на обличчі чи тілі, слід зрозуміти механізм лікувальної дії під час використання різних методів. Існує два напрямки вирішення проблем із розширеними судинами:

  • Народні методи видалення судин: нанесення на обличчя різноманітних масок; проведення пілінгу; лікування зсередини, шляхом приготування та прийому настоянок. Домашні методи передбачають впливом геть внутрішні органи з паралельним підвищенням імунітету: вживання вітамінів, загартовування організму, прогулянки на свіжому повітрі. Лікарі, косметологи вважають, що видалити судини в домашніх умовах неможливо.
  • Лазерне видалення судин: Найбільш ефективний та безпечний методи видалення розширених капілярів, телеангіектазій, вен на обличчі та тілі.

Для усунення куперозу та видимих ​​судин - рекомендуємо записатися на консультацію, до лазерного фахівця, дерматолога. Лікар проведе огляд пацієнта, внесе рекомендації, виключить можливі ризики або одразу проведе лазерне видалення.

Перед проведенням «лазерного видалення судин» слід:

  • за дві доби перед процедурою не наносити на поверхню шкіри склади, що містять спирт;
  • за 7-14 дні захистити себе від прямої дії ультрафіолетових променів;
  • за 7-14 дні не вживати велику кількість вітаміну А, антибіотики тетрацикліного ряду.

В основі видалення лежить проникнення лазерного променя в середину розширеної судини, вплив на гемоглобіні, внаслідок чого відбувається згортання крові та подальше злипання стінок судини та її подальшого зникнення з поверхні шкіри.

Видалення судин лазером на Оболоні, Позняках в центрі Slimmedical

У сучасній косметології найбільшого поширення набув метод лазерне видалення судин на обличчі та тілі із застосуванням Неодимового лазера Fotona, що забезпечує лазерне випромінювання з довжиною хвилі 1064 Нм та певною інтенсивністю.

Лазерне видалення судин починається з обробки поверхні проблемної зони хлоргекседіном, потім підбираються певні параметри, виходячи від типу судини, зони прояву розширених судин, типу шкіри та віку пацієнта. Під час лазерної терапії обов'язково використовується повітряне охолодження шкіри, що запобігає появі рубців та шрамів. Робота лазера супроводжується яскравими спалахами світла, тому при видаленні судинних зірочок на області обличчя очі пацієнта захищають окулярами або іншими способами безпеки.

Внаслідок впливу лазерного променя, капіляр знебарвлюється, або змінює колір на темно фіолетовий. Видалення судинної зірочки проводиться на будь-якій зоні обличчя (носі, щоках, підборідді, під оком) та всіх зонах на тілі. Процедура коагулції судин займає трохи більше 5-10 хвилин на обрану зону. Якщо спостерігається сильно розширена капілярна сітка на обличчі та великі судини на ногах – процес проводять у кілька етапів та може займати від 2-3 процедур. Видалення судин проходить у порядку зменшення їхньої величини: від великих до дрібних. Великі вимагають більшої уваги та часу.

Запишіться на процедуру видалення судин лазером у центр СлімМедікал на Оболоні, Позняках, та отримай бажаний результат. Використовуючи оригінальне обладнання, наші кваліфіковані фахівці проведуть амбулаторне видалення розширених судин, швидко та безболісно усунувши наявний дефект, убезпечивши Вас від можливих опіків та рубців. Довірте свою красу майстрам, які мають відповідний досвід, необхідні знання та вдячні відгуки клієнтів.

Позитивні якості та протипоказання

Лазерний промінь здатний за секунду «склеїти» розширену, пошкоджену судину, не завдаючи при цьому негативного впливу на структуру близьких тканин. Використання оригінального обладнання Fotona забезпечує не лише усунення «зірочок», «сіточок», але також ущільнює, згладжує рельєф поверхні, покращуючи колір шкіри.

Для проведення лазерної терапії існує низка обмежень та протипоказань:

  • всі стадії вагітності, період годування;
  • загострення псоріазу, екземи, запальні процеси, цукровий діабет;
  • наявність надчутливої ​​шкіри.

Після процедури видалення слід обмежити прийом, а краще зовсім відмовитися, від шкідливих продуктів (копченості, засмажки, солодощі) та шкідливих звичок, більше часу проводити на свіжому повітрі, пити багато води. Косметичні засоби, що застосовуються, повинні мати якісний склад, забезпечувати ніжний догляд за шкірою.

Приходьте на процедуру лазерне видалення судин до центру естетичної косметології у Києві (пр. Героїв Сталінграда, 18-А) біля метро Мінська, дозвольте досвідченим фахівцям назавжди позбавити Вашу шкіру від непривабливих судин на обличчі та тілі. Своєчасна «лазерна коагуляція» поверне обличчя первісну красу та здоровий вигляд.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully