Ін'єкції Radiesse у Києві на Оболоні

radiesse

Про волюмізацію Radiesse світ знає понад 10 років. За цей час лабораторіями було проведено понад 200 клінічних досліджень. 90% пацієнтів рекомендують цей препарат, залишаючи лише найкращі відгуки щодо його дії. Радіес – це уколи краси, які діють на шкіру вражаючим чином. Відбувається заповнення клітин, шкіра омолоджується, відбувається контурна пластика, корекція.

Склад Радіес, схвалений FDA. Головний компонент його – гідроксіапатит кальцію. Він відрізняється від подібних одночасним багатоцільовим дією. Це робота на покращення якості шкірного покриву, ліфтингу, збільшення обсягу.

Завдяки ін'єкціям Радієсс зморшки активно заповнюються, а власний колаген починає активно вироблятися. Порівняно з іншими філерами, ін'єкції radiesse в Києві дуже популярна процедура, з колосальним ефектом, який тримається від 1-3 років. Ще одна важлива перевага, волюмізація даним препаратом в Києві - він абсолютно безпечний, не викликає жодних запальних процесів, розташовується в задуманих місцях.

Після закінчення терміну роботи радіес виводиться з організму повною мірою та природним чином. Визначити вік дуже легко, глянувши на стан шкіри обличчя, наявність зморшок. Багато обставин – міміка, спосіб життя, генетичні особливості, з віком «трикутник молодості» (це обрис вилицьових кісток разом з лінією підборіддя) візуально дуже змінюється: повіки опускаються вниз, носогубні складки глибше та чіткіше проглядаються, під очима утворюються западини.

Уколи філерами Радіес

Використовуючи Radiesse, можна повністю відновити трикутник молодості. Для яких зон застосовується цей філер:

 1. скронева зона. Роки йдуть, м'які тканини обличчя втрачають об'єм, на обличчі з'являються явно виражені западини. Радіес найкраще коригує дані западини, повертає колишній молодий обсяг, стимулює клітини до вироблення власного колагену. Ефект зберігається більше 1-2років;
 2. якщо потрібно відновити обсяг вилиць, їх рельєфність, використовувати ін'єкції радіес буде кращим рішенням;
 3. ніс можна скоригувати цим препаратом, а саме – прибрати горбинку, вирівняти кінчик носа;
 4. зона носогубних складок. Відбувається миттєве вирівнювання складок, зморшки зникають. Вироблення власного колагену покращує зовнішній вигляд шкіри, яка під впливом препарату розгладжується, набуває свіжішого кольору;
 5. куточки навколо рота. З віком вони стають глибшими, опускаються вниз. Препарат здатний повернути колишню форму, підняти на потрібне місце;
 6. форма нижньої щелепи. Вікові зміни негативно впливають на цю зону. Шкіра втрачає тонус, стає млявою. Зробити процедуру ін'єкції радіес дозволяє виправити цю проблему, робити контур чітким, явно вираженим;
 7. підборіддя. Прибрати друге підборіддя, підтягнути його, скоригувати форму, усунення поздовжньої складки – все це досягається за допомогою філера Radiesse;
 8. другий показник, яким визначають вік (особливо в жінок) – це кисті рук. Шкіра на них виглядає сухою, зморшкуватою; вени, кровоносні судини більше проглядаються. Уколи краси ефективно відновлять втрачений об'єм для зовнішньої сторони кистей рук.

Як відбувається процедура

radiesse slimmedical У Києві процедуру уколів Radiesse проводять після консультації спеціаліста в районах Оболонь, Позняки. Під час огляду лікар визначає зони, які потребують ін'єкційної корекції (волюмізація), кількість медикаменту, що розраховує час під процедуру. Попередньо обчислюється вартість, ціна залежить від обсягу. Введення препарату триває від 30 хвилин до 1 години. За цей час лікар точково під шкіру вводить необхідну кількість препарату.

Пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт. За 10 років використання препарату вчені провели велику кількість досліджень, щоби вчасно виявити його недоліки, усунути їх. Тестування підтвердили безпеку, ефективність філлера без ризику розвитку ускладнень, алергічних реакцій; побічних явищ не виявлено.

Ін'єкції Radiesse у м. Київ має низку протипоказань, з якими має ознайомитись кожен пацієнт:

 • захворювання на цукровий діабет;
 • вагітність, годування груддю;
 • захворювання епілепсії;
 • інфекційні захворювання у гострій формі;
 • захворювання кровоносної системи;
 • шкірні захворювання в можливих для уколів ділянках;
 • радіес не вводять у зону губ!

Дізнатися, яка ціна на уколи краси радіес у нашому центрі Сліммедікал у лікаря косметолога, наявність акції, який ефект, відгуки ви можете, відвідавши наші філії або зателефонувавши за телефоном, вказаним у розділі «контакти».

Наименование процедурВремя (мин)Цена (грн)
Radiesse 1.5мл 60 9000
Консультация врача косметолога 20 бесплатная
Найменування процедурЧас (хв)Ціна (грн)
Radiesse 1.5мл 60 9000
Консультація лікаря дерматолога 20 безкоштовна

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully