Уколи краси у Києві

ін'єкції

Сьогодні уколи краси запропоновані в медичних центрах у Києві стали набагато доступнішими за ціною, ніж у перші роки їх появи. Головне уважно підійти до вибору клініки, адже ін'єкційна косметологія вимагає залучення кваліфікованого лікаря, який має значний досвід проведення подібних процедур. Не варто звертати увагу виключно на ціни - їхній розкид великий, але вони не завжди відповідають результату.

Центр косметології Сліммедікал на Оболоні - клініка естетичної медицини, що пропонує значний спектр ін'єкційних методик для омолодження шкіри обличчя та тіла. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, лікарі, дерматологи, які мають багатий досвід. Про високий професіоналізм косметологів нашого центру говорять численні захоплені відгуки клієнтів, ознайомитися з якими ви можете за цим посиланням.

Довіряйте свої красу та здоров'я тільки в перевірені руки - лікарі Центру косметології Slimmedical на Оболоні чекають на вас вже сьогодні!

Уколи гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота міститься в організмі людини, через що її ін'єкції не загрожують відторгненням або негативними проявами. Речовина активно вбирає та утримує молекули води. Після уколів краси шкіра обробленої зони стає пружною та в міру зволоженою, помітно підвищується тургор.

Сприяє активізації синтезу білка колагену, тим самим забезпечуючи виражений омолоджуючий ефект природним шляхом. Фахівці Сліммедікал, в районі Оболонь, вдаються до різних методик введення гіалуронової кислоти, але в більшості випадків дотримуються інтердермального мікрофіброзу. Процедура відрізняється миттєвим ефектом ліфтінгу.

Багато хто запитує: чи відчувається біль під час уколів краси? Поспішаємо порадувати – ін'єкції диспорт та ботоксу не приносять відчутного дискомфорту. Це пов'язано з тим, що речовина входить у нейтральну хімічну реакцію з власними тканинами не викликає печіння.

Уколи гіалуронової кислоти – плюси та користь

уколи гіалуронової кислоти застосовуються при таких процедурах:

Виходячи з поставленої мети та переслідуваних завдань, спеціаліст клініки підбирає склад ін'єкції, такі як радіес оптимальний для омолодження. При цьому використовуються тільки перевірені гелі, безпека яких доведена численними клінічними випробуваннями. Ціна ін'єкцій для краси залежить від косметологічних засобів.

Ін'єкції краси на Оболоні

У пошуках високопрофесійної клініки, щоб провести ін'єкції краси, але не готові миритися з неймовірними цінами? Саме час відвідати наш центр, розташований в одному з районів міста Києва – біля метро Мінська, Позняки.

Звернення до нас є очевидними перевагами:

  • перед будь-якою процедурою клієнт проходить докладну консультацію з досвідченим лікарем щодо наявності протипоказань;
  • ін'єкції гіалуронової кислоти у виконанні наших фахівців абсолютно безболісні не призводять до побічних проявів;
  • не потрібно простоювати у нескінченних чергах, у нас їх просто не буває. Завдяки злагодженій роботі адміністраторів приймання завжди проводиться на призначений час;
  • ін'єкції займає трохи часу - в середньому потрібно 30-60 хвилин.
  • відсутній реабілітаційний період.

Якщо ви є клієнтом Сліммедікал, бажаєте залишити про нас відгук? Це можна зробити у спеціальному розділі нашого сайту. Якщо ж ви тільки збираєтеся стати нашим клієнтом та записатися на процедуру уколи краси в Києві - необхідно зв'язатися з нами за вказаним номером або записатись онлайн. Адміністратори центру швидко підберуть для вас зручну дату, час відвідування, дадуть відповідь на будь-які запитання.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully