Лікування грибка нігтів

грибок нігтів

При відмові від своєчасного лікування грибка нігтів інфекція починає швидко розширювати область ураження, переходячи з нігтів на шкіру рук або стоп. Бездіяльність хворого неминуче призводить до найнесприятливіших наслідків та ускладнень.

Ми звикли думати, що лікування грибка нігтів - процес дуже складний, що вимагає багато часу плюс складне медикаментозна терпіння. Ситуацію докорінно змінило застосування лазера, здатного швидко та ефективно зупинити розвиток грибка нігтів. Основна перевага лазерного методу - локальна спрямованість на осередок інфекції, результатом чого є повне знищення спор грибка.

Грибок нігтів на руках та ногах є дуже поширеною дерматологічною проблемою як серед жінок, так й чоловіків. Багато пацієнтів намагаються приховувати від сторонніх очей, тоді як грибкова інфекція продовжує поширюватися. Усе це негативно впливає імунітет, послаблюючи захисні функції організму. Щоб не стати легкою мішенню для вірусу, слід звернутися до досвідченого фахівця.

Показання для лікування грибка нігтів:

 1. потовщена або деформована нігтьова пластина пальців ніг або рук;
 2. зміна рівномірності структури нігтів пластини;
 3. сильний, неприємний запах, що походить від ніг;
 4. зміна кольору нігтя;
 5. утворення порожнеч під нігтьовим ложем.

Шукайте де зробити процедуру лазерного лікування грибка нігтів у Києві? Медичний центр Сліммедікал на Оболоні, Позняках вже понад 10 років практикує інноваційні методики лікування грибка нігтів та шкірних захворювань у Києві. Крім доступної ціни на лазерну терапію, у нас проводяться регулярні акції при оплаті курсу лікування грибка. Записатися на консультацію до дерматолога, подолога, дізнатися вартість процедури, вивчити відгуки щодо ефективності лікування лазером ви можете на сайті клініки.

Лазерне лікування грибка нігтів

Грибкове захворювання ніколи не проходить самостійно - щоб позбутися його, необхідно вдатися до кваліфікованого лікування. Найчастішою проблемою, що виникає перед хворими на оніхомікоз, служить маса побічних ефектів, що викликаються системними та протигрибковими препаратами. Перші згубно впливають працювати печінки, пригнічують імунну систему, другі нездатні проникнути під нігтьову пластину.

Цим зумовлений високий попит на таку методику, як лазерне лікування грибка нігтів рук та стоп. Лазерна терапія використовується в клінічній практиці порівняно вже більше 10 років, та вже встиг зарекомендувати себе як найефективніший та найбезпечніший метод лікування незалежно від віку пацієнта. Методика має ряд якостей, що вигідно відрізняють її від класичних способів терапії:

 1. у процесі лікування грибка нігтів спеціаліст спрямовує промінь лазера на пошкоджену ділянку нігтя. Промінь, що проходить крізь ніготь, проникає в м'які тканини, після чого відбувається нагрівання грибкових спор й їх поступове знищення. Після закінчення процедури у тканинах запускається процес відновлення нігтів пластини, процес розвитку грибка зупиняється.
 2. Перші результати лазерного лікування помітні вже після першої процедури. Візуальні покращення відбуваються дещо пізніше, коли відростає здорова нігтьова пластина. Позитивні зміни внутрішньої структури нігтя, м'яких тканин настають практично миттєво: уражені інфекцією шари знезаражуються внаслідок руйнування міцелію.
 3. запущений грибок на ногах - випадок, коли лазерна терапія може поєднуватися з призначенням лікарських препаратів, дія яких спрямована на знищення грибкових спор та зміцнення імунітету.

Перш ніж записатися на процедуру лікування грибка лазером в центрі естетичної медицини Slimmedical Київ, недалеко від метро Мінська, Позняки, пацієнту пропонується пройти обстеження у лікаря дерматолога щодо наявності протипоказань.

До них належать:

 1. цукровий діабет;
 2. інфекції та захворювання на стадії хронізації;
 3. шкірні хвороби;
 4. період вагітності грудного вигодовування;
 5. онкологічні захворювання.

Переваги лікування грибка нігтів лазером у нашому центрі.

Чому варто довіритися лазерній методикі лікування оніхомікоху саме нам? Лазерна терапія проводиться неодимовим лазером Fotona, який безпечно та максимально ефективно справляється з грибком нігтів. Сьогодні завдяки косметологам та лазерним технологіям достатньо від 4-6 процедур для швидкого відростання здорового нігтя. Порядок лікування підбирається індивідуально щодо стадії розвитку грибка, зони, віку пацієнта. Щоб переконатися в ефективності лазерного методу лікування, ви можете познайомитись із відгуками наших клієнтів на сайті. Ціна лікування грибка нігтів лазером на руках та ногах залежить від тяжкості прояву оніхомікозу.

Не знаєте як та де вилікувати грибок нігтів у Києві - звертайтеся до спеціалізованого медичного центру Сліммедікал поряд з метро Мінська та Позняки.

Ціни лазерного лікування грибка нігтів.

ПроцедураЦіна (грн)-10% на курс (4 проц.)
Консультація лікаря + Призначення схеми лікування 500
Лікування грибка нігтів (1 ніготь) 500 1800
1 нога/рука 850 3060
2 ноги/руки 1500 5400

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully