Лікування куперозу та розацеа

лазерне лікування Досить часто можна побачити на обличчі або тілі людини сіточку з кровоносних судин, яка «злегка» псує зовнішній вигляд і вимагає застосування різних маскувальних засобів. Це відбувається за рахунок втрати стінками судин еластичності.

Розширюючись, вони проявляються на поверхні шкіри, підвищуючи її чутливість до перепадів температур (спека, холод). При взаємодії із зовнішніми факторами, у місцях виникнення сіточки, відчуваються слабке поколювання, свербіж, печіння.

Порушення мікроциркуляції шкіри, що призводить до появи на шкірі судинних сіточек, ниток точок, викликає особливе захворювання — купероз. Найбільш схильні до таких проявів володарки світлої шкіри. Спровокувати це захворювання можуть різні фактори: прийом занадто гарячої або гострої їжі, тривале перебування на сонці, наявність шкідливих звичок (алкоголь, куріння), слабкий імунітет, відсутність фізичних навантажень.

Найчастіше це захворювання передається у спадок.

Вдале лазерне лікування куперозу та розацеа буде лише за умови усунення зі свого життя факторів, здатних порушити його прояв.

Де пройти лікування куперозу в Києві

Шкіра, що має нездоровий рум'янець; ділянки, пронизані судинами; підвищену сухість, потребує огляду, лікування. Продовження молодості збереження краси шкірного покриву пріоритетні будь-якої жінки. Купероз, розацеа, крім «спотворення» зовнішності, призводить до передчасного старіння.

Проблеми з кровообігом перешкоджають насиченню епітелію поживними речовинами та киснем, що призводить до втрати здорового кольору та передчасної в'ялості.

Чим раніше починається лікування, тим ефективніший результат. Приходьте на лікування куперозу лазером до центру естетичної косметології Сліммедікал, розташованого за адресою: Київ, Оболонь, вул. Героїв Сталінграда, 18-А біля метро Мінська. Досвідчений спеціаліст центру підбере лікування залежно від форми захворювання, дасть рекомендації щодо використання найбільш підходящих косметичних засобів.

Методи лікування

Грубе поводження з поверхнею шкіри, що має ознаки захворювання, протипоказане. Застосування для очищення обличчя косметики, що містить у своєму складі тверді абразивні частинки, викликає подразнення, що активізує почервоніння прожилок. Слід уникати використання різноманітних щіточок, масажера.

Після вмивання обличчя слід злегка промокнути рушником. Необхідно захищати шкіру від різких перепадів температур, впливу сонця, морозу, інших несприятливих зовнішніх факторів, які можуть спричинити застій крові. Уникайте стресових ситуацій, які є «провокаторами» загострення розацеа та куперозу. У стадії нервозності підвищується тиск, будучи однією з причин порушення роботи судин.

Існує кілька методів лікування:

  • припікання розширених судин електричним струмом, що має певну потужність (електрокоагуляція). Вимагає довготривалого відновлення.
  • під шкіру голкою вводяться спеціальні препарати, що мають вітаміни речовини, що покращують циркуляцію крові (мезотерапія).
  • вплив на судини лазерних імпульсів (лазерна коагуляція або фракційне омолодження). Під дією променя ділянка шкіри нагрівається до температури, достатньої склеювання стінок судин. Судини йдуть із поверхні вглиб стають невидимими. Операція відбувається амбулаторно. Паралельно йде стимуляція вироблення нових колагенових клітин, які, омолоджуючи шкіру, знижують її чутливість.
  • дією холоду (кріотерапія). Миттєво охолонувши, шкіра здатна відновитися;
  • Професійний косметичний догляд.

При куперозі або розацеа дуже важливе значення має самостійна турбота за станом шкірного покриву, яка повинна включати:

  • очищення – вмиватися теплою водою з використанням м'яких засобів для чищення;
  • зволоження – обробка засобами, здатними створювати на поверхні тонку плівку, що містять у своєму складі вітаміни;
  • підвищення тонусу - харчування компонентами, здатними боротися з куперозом (каштан, хміль, ялівець)

Профілактичними заходами лікування куперозу та розацеа також є такі популярні косметологічні процедури лімфодренажного lpg масажу особи, використання судинозміцнюючих препаратів, озонотерапія, прийом вітамінів. Ставтеся до свого шкірного покриву дбайливо, намагайтеся убезпечити його від несприятливих зовнішніх впливів, усуньте із свого життя надмірне вживання нікотину алкоголю, не приймайте гарячу їжу напої, намагайтеся уникати стресів та депресії.

Записуйтесь онлайн на зручний для Вас час прямо на сайті.

Лечение Розацеа

Время (мин)Цена (грн)
Лечение розацеа - все лицо, 1 процедура 40 1200
Симптоматическое лечение розациа ботулотоксином -лицо  40 2500
Симптоматическое лечение розациа ботулотоксином - 1/2 лица 40 1800

Лазерное удаление сосудов

Время (мин)Цена (грн)
Удаление сосудистой звёздочки, 1 шт.( 1 см2) 30 550
Удаление сосудистой сетки на крыльях носа 40 550
Удаление сосудистой сетки. Нос полностью 40 800
Удаление сосудов (все лицо) 40 1200
Удаление сосудов на теле 1 импульс 20 20
Удаление сосудов на ногах, до 50 импульсов, за импульс 30 20
Удаление сосудов на ногах, 50-200 импульсов, за импульс 40 15
Удаление сосудов на ногах, от 200 импульсов, за импульс 50 10
Удаление сосудистых новообразований до 10 мм 60 500
Удаление сосудистых новообразований до 20 мм 20 1500
Удаление сосудистых новообразований до 50 мм 60 3700
Удаление гемангиомы, 1 шт 20 200
Удаление гемангиомы, 3-5 шт. 20 800
Удаление гемангиомы, 6-10 шт 20 1100
Удаление гемангиомы, (от 11-20 шт) 40 1600

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully