Видалення пігментації на Оболоні

Плями на шкірі людини, що відрізняються кольором від загального тону, називаються пігментацією. В тілі людини є клітини, які відповідають за фарбування не тільки шкіри, а й волосся, очей – меланоцити. Вони відповідають за колір шкіри, виробляють темний пігмент.

В свою чергу, він виконує функцію захисту організму від впливу ультрафіолету. Саме тому у сонячні літні дні наша шкіра темніє від засмаги. Де мало сонячних днів – люди світліші, наприклад, північні народи.

видалення пігментації

Меланін може синтезуватися у більшій чи меншій кількості. Через це на обличчі та тілі з'являються різні пігментні плями.

Такого роду збої відбуваються з різних причин:

  • екологія;
  • вагітність;
  • різні захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту;
  • ендокринні порушення;
  • проблеми, пов'язані з гінекологією;
  • генетична схильність;
  • тривалий вплив УФ-променів.

У центрі естетичної косметології Сліммедікал, розташованому в районі Оболонь, лікарі допоможуть назавжди позбутися пігментних плям за допомогою лазера та пілінгів.

Видалення пігментних плям у Києві за доступними цінами.

Пігментація на відкритих ділянках тіла викликає естетичні проблеми, особливо якщо це червоні та коричневі плями на обличчі. Сучасна методика, із застосуванням лазера, дозволяє назавжди позбутися дискомфорту та пігментації будь-якого типу. Цей метод не має реабілітації та безболісний. Він не викликає неприємних відчуттів та не дає побічних явищ (рубці, опіки, шрами). Після закінчення процедури пацієнт може повернутись до звичних справ, роботи.

Лазерному видаленню пігментних плям підлягають:

  1. Лентіго – це темно-коричневі опуклі плями з рівними краями. Вони досить щільні, мають розмір невеликої горошини. Виникає внаслідок вікових змін.
  2. Веснянки. Виникають у людей зі світлим тоном шкіри, переважно рудоволосих. Є скупченням дрібних світло-коричневих плям. Розташовані на переніссі або верхній частині спини.
  3. Хлоазми, мелазми – це темні плями, що мають нерівні контури гладкої поверхні.

Принцип дії полягає у проникненні променя на задану глибину епідермісу та знищенні клітин меланіну, що сприяють надмірній появі пігменту. Пляма починає червоніти, потім лущитись й відпадає. Промінь не ушкоджує верхній шар шкірного покриву, тому не відбувається формування рубців. Лазер не пошкоджує сусідні тканини й тому не відбувається їх загального освітлення.

Особливості видалення пігментації в центрі Slimmedical

У клініці естетичної медицини Сліммедікал, розташованої в Києві, проводять видалення пігментації шкіри за допомогою інноваційного Ербієвого лазера Er-YAG; Fotona та Олександритового лазера Quanta System. Через те, що під час процедури не відбувається нагрівання тканин, його назвали «холодним» лазером. Його перевага - він може видалити пігментні плями, абсолютно безболісний, високоефективний, не викликає ускладнень.

Для видалення пігментних плям на обличчі та інших частинах тіла, вам необхідно звернутися до нашого центру, де досвідчений лікар проведе первинний огляд та консультацію. На прийомі буде визначено скільки сеансів знадобиться для повного виведення пігментації. Зазвичай повний курс становить до 4-6 процедур, між якими має бути витриманий інтервал 30 днів. Ціна послуги безпосередньо залежить від кількості процедур площі, що обробляється. Позитивним результатом проведення лазерного методу є те, що крім видалення пігментації відбувається регенерація клітин. Наслідком цієї дії є омолодження, вирівнювання тону, підвищення тургору шкіри.

Наш центр гарантує доступність ціни на процедури, високу ефективність. Ви назавжди забудете про естетичну проблему своєї шкіри, відчуєте себе по-новому. Ми проводимо ефективне та безпечне видалення пігментних плям на обличчі та тілі. Записатися на попередню консультацію та процедури лазерної косметології в Києві можна за телефоном або через онлайн заявку на сайті центру.

Лікування пігментаціїЧас (хв)Ціна (грн)
Пігментна пляма, 1 см2 30 650
Видалення пігментації на лобі 30 1300
Видалення пігментації на обличчі 30 2500
Видалення пігментації на руках 30 2000
Видалення пігментації, зона декольте 30 2500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully