Омолодження статевих губ.

Важливими факторами психологічного здоров'я жінки є задоволеність сексуальним життям. Однак очевидно, що людський організм схильний до постійних вікових змін. А в результаті вагітності та пологів стан деяких областей жіночого тіла швидше зазнає старіння і втрачає колишню пружність. Насамперед йдеться про інтимну зону.

Навіть молодих дівчат дана проблема дуже непокоїть, що може призвести до сексуальної незадоволеності, невпевненості в собі та закомплексованості. Ще кілька днів тому повернути зовнішнім статевим органам тонус було практично неможливо. Адже гінекологія має на увазі вкрай тонку роботу. Але сьогодні омолодження статевих губ є більш доступним і проводиться з мінімумом хворобливих відчуттів.

Проведення процедури за допомогою лазера є інноваційною технологією в естетичній гінекології. Лазерна корекція статевих губ процедура, яка користується великим попитом по всій Україні – записатися можна, в тому числі і в Києві.

Лазерне омолодження статевих губ.

У якомусь сенсі використання лазерних технологій для омолодження статевих губ є проривом. Раніше проводити операції в області піхви або вульви вирішувалися виключно у разі пологових ушкоджень. І післяопераційний період відновлення займав чималий проміжок часу. З появою малоінвазивного лазерного омолодження статевих губ ситуація змінилася.

Проведення цієї процедури також показано за наявності певних сексуальних та фізіологічних проблем. Серед них:

  • Розтягування тканин після родового процесу;
  • Зниження чутливості під час статевого акту;
  • Вікові зміни в області інтимної зони.

Проведення лазерного омолодження статевих губ відбувається шляхом локального прогрівання шкіри та слизової оболонки з використанням лазера Fotona. Результат помітний вже після першого разу – кровотік стає кращим, покращується чутливість клітора, тканини набувають колишньої пружності.

В порівнянні з операціями, що проводилися раніше, такий вид вагінальної пластики значно безпечніший і безболісніший. Ризик кровотеч або інфікування поверхні, що обробляється, повністю відсутня, а відновлення проходить швидко і без ускладнень.

Омолодження статевих губ лазером у центрі Slimmedical на Позняках, Оболоні.

Центр естетичної медицини «СлімМедікал» радий запропонувати інноваційне лазерне омолодження статевих губ у Києві з використанням найновішого обладнання. Кваліфіковані фахівці нашого косметологічного центру мають солідний досвід роботи та досконало володіють унікальними методиками омолодження. Однак слід звернути увагу на те, що є протипоказання і необхідна попередня лікарська консультація.

Спеціальної підготовки чи тривалої реабілітації така корекція не передбачає. Але, як і будь-яка послуга у сфері естетичної медицини, має власні протипоказання.

Основні протипоказання:

  • Вагітність та період лактації.
  • Онкологічні або венерологічні хвороби.
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації.
  • Запальні захворювання органів малого тазу.

У разі наявності одного із протипоказань необхідно утриматися від процедури, адже існує великий ризик розвитку ускладнень. Тоді пластика здатна лише нашкодити. Якщо лікар дозволяє проведення процедури, відгуки про результати можуть бути тільки позитивні. Необхідно 2-3 сеанси, щоб продовжити молодість приблизно на 10 років.

Вартість омолодження статевих губ немаленька - це необхідно розуміти. Середня ціна коливається у радіусі 2000-5000 гривень. Але результат повністю виправдовує гроші. Додатковим плюсом при відвідуванні кількох сеансів є акції на курсові процедури, які центр СлімМедікал постійно пропонує своїм пацієнткам.

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully