Збільшення губ на Оболоні в центрі Slimmedical

губи

Змінити форму, товщину губ можна за лічені хвилини. При цьому не обов'язково хірургічне втручання, а достатньо введення філлера в область губ.

Професіоналами нашого центру пропонується якісна контурна пластика губ. Наші фахівці готові надати естетичну допомогу у наступних районах Києва: Оболонь, Позняки.

Зверніть увагу: у центрі краси Slimmedical регулярно проводяться акції на збільшення губ, пропонуються знижки. Ціни на контурну пластику Вас приємно здивують.

Контурна пластика губ у Києві

Аугментація- це швидка зміна форми, їх товщини. Нова форма створюється за допомогою філерів або введення різних біосумісних препаратів. До складу засобів для контурної пластики входить гіалуронова кислота. Препарати для ін'єкцій виробляються сьогодні у вигляді гелю різної концентрації.

Завдяки корекції форми губ, ви зможете збільшити або зменшити обсяг губ. Будь-яка асиметрія губ легко виправиться із застосуванням безпечної методики. Достатньо ввести препарат у місце, що потребує корекції. Попередньо ділянка проколу обробляється знеболюючим засобом.

Збільшення губ може зробити будь-яка повнолітня жителька Києва. Медичних показань для цієї маніпуляції немає. Контурна пластика – суто косметична можливість змінити форму рота. Пацієнтка має підійти до процедури зміни свідомо. Мінімальний вік наших клієнток становить 18 років.

Процедура показана лише за двох випадків:

 1. Особисте невдоволення натуральним виглядом;
 2. Асиметрія.

Протипоказання до контурної пластики губ:

 • Вагітність пацієнтки;
 • гострий герпес на губах;
 • період лактації;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • аутоімунні захворювання (патології щитовидної залози).

Можлива індивідуальна непереносимість введеного гелевого препарату. Після збільшення у пацієнтки спостерігається невеликий набряк губ. Це нормально, він зійде протягом 1-2 днів. У період реабілітації, крім набряку, спостерігаються незначні болючі відчуття. Поступово набряк та біль сходять нанівець. Губи набувають красивих природних обрисів.

Під час процедури збільшення губ можлива поява синців. Це так само є нормою – реакція організму на уколи краси.

Корекція форми губ дозволяє:

 1. Збільшити обсяг;
 2. зміна контурів (зробити природний контур рівним чітким);
 3. підняти опущені куточки;
 4. повністю змінити їхню форму.

Гарна форма губ значно змінює зовнішній вигляд людини. Пацієнтка з тонкими та пацієнта з пухкими губами виглядає як дві різні людини. Обличчя стає більш привабливим завдяки пухлим губкам. Об'ємні губи - один із варіантів, як легко швидко омолодити зовнішність.

У всьому важливий захід. Якщо підшкірно ввести занадто багато препарату, відгуки про таку роботу не порадують. Фахівці Slimmedical проводять аугментацію у Києві, в районах Оболонь, Позняки. За адекватну ціну ви отримаєте якісну процедуру із природним красивим ефектом. Девіз нашого центру косметології – важлива не кількість, а якість. За результат пацієнтки наші можуть не турбуватися – наша робота завжди професійна. У центрі регулярно проводяться різноманітні акції. Завдяки їм заплатити за процедуру корекції можна значно менше, ніж в аналогічних салонах та клініках.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Ін'єкційне збільшення губ гіалуронової кислоти - найпопулярніша процедура корекції губ у Києві. Гіалуронова кислота з часом виводиться із організму. Час виведення становить від 8 до 12 місяців. Стільки ваші губи будуть виглядати пухкими та соковитими, потім маніпуляції рекомендуємо повторити.

Гіалуронова кислота розгладжує зморшки губ, природним шляхом зволожує шкіру. Застосування гіалуронової кислоти є абсолютно безпечним для клієнта. На гіалуронову кислоту немає алергічних реакцій. Застосовувати її можна в будь-якому віці. Вона дарує пружність та еластичність шкірі.

Важливо проводити ін'єкції симетрично та при малих кількостях. Не здійснювати цю процедуру під час гострого герпесу та інших протипоказань для збільшення губ.

На сайті Сліммедікал ви можете ознайомитися з відгуками акціями, цінами на наші послуги у Києві.

ПрепаратЦіна (грн)
Neuramis, 1 мл 4300 3950
Juvederm Smile, 0,55 мл 4800
Juvederm 2, 0,55 мл 4500
Juvederm 3, 1,0 мл 5500
Juvederm Volbella, 1,0 мл 6700
Juvederm Volift Retouch 0,6 мл 5200
Juvederm Volift, ,1,0 мл 6700
Regenyal Idea Lips, 1,0 мл 6200
Regenyal Idea, 1,0 мл 6200
Regenyal super Idea, 1,0 мл 6700
Belotero balance, 1,0 мл 6700
Belotero lips countour, 0,6 мл 4900
Belotero lips shape, 0,6 мл 5000
Belotero intense, 1,0 мл 7000
Soypha (Princess) Volume, 1,0 мл 4200
Soypha (Princess) Filler, 1,0 мл 4200
Stylage S, 0,8 мл 5200
Stylage M, 1,0 мл 5700
Stylage L, 1,0 мл 6200

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully