Антицелюлітний масаж

масаж Центр косметології Сліммедікал Київ практикує інноваційні методики боротьби з целюлітом.

Найпопулярніша з них - ручний антицелюлітний масаж.

Результат від антицелюлітного масажу досягається за допомогою застосування до проблемних ділянок шкіри спеціальних рухів масажів, що розминають, покращують локальний кровотік та підсилюють лімфодренаж.

Ручні та апаратні впливи на підшкірно-жирову клітковину стимулюють ліполіз, внаслідок чого надає епітеліальній тканині пружність, еластичність, підтягнутість проблемних зон.

Техніка процедури може бути як апаратною: LPG масаж, пресотерапія, rf ліфтинг, так й ручний масаж - метод підбирається за результатом консультації з фахівцем.

Використання антицелюлітних приладів забезпечує глибокий вплив на підшкірний жир, що сприяє корекції фігури без болю та синців.

Пропоказання до антицелюлітного масажу:

  1. ожиріння;
  2. порушений метаболізм;
  3. набряклість, застійні явища у тканинах;
  4. целюліт (апельсинова кірка);
  5. порушений відтік лімфи.

Є деякі протипоказання. Масаж антицелюлітний не рекомендований для проведення при:

  • вагітності;
  • наявність інфекційних гострих хронічних хвороб;
  • гнійників, порізів, ран;
  • варикозної хвороби;
  • підвищена температура тіла.

Записатися на моделюючий масаж у Slimmedical у Києві можна у кількох районах Києва - філії відкриті та вже чекають на всіх бажаючих на Оболоні, Позняках.

Переваги антицелюлітного масажу

Процедура має комплексний характер, забезпечуючи відмінний косметологічний ефект, оздоровчу дію. Користь антицелюлітного масажу виявляється у стійкому терапевтичному ефекті та глибокому впливі на найпроблемніші ділянки з апельсиновою кіркою.

Масаж антицелюлітний - ефективний метод боротьби з целюлітом, що забезпечує видимий результат після першого сеансу. Процедура абсолютно безболісна не залишає помітних слідів дії. У нашому спеціалізованому косметологічному центрі пропонується можливість вибору індивідуальної програми з корекції фігури, що повністю відповідає перевагам пацієнта.

З метою забезпечення безпеки рішення щодо призначення конкретного виду ручного або апаратного масажу приймається фахівцем після огляду пацієнта. Враховуються стан шкірного покриву, загальне самопочуття, наявність протипоказань. Лікарем ретельно оцінюються ризики подальшого впливу, порушується питання доцільності вибору методики. Записатися на консультацію до масажиста медичного центру Slimmedical у місті Київ можна за вказаним номером на нашому сайті.

Апаратний та ручний антицелюлітний масаж у центрі Slimmedical

Спеціалізований масажист нашого медичного центру в Києві практикує апаратний, ручний масаж для схуднення вже понад 5 років. Кожен із способів спрямований на усунути надмірність жирових відкладень на животі, стегнах, сідницях, сідницях, руках, ногах, спині. Серед апаратних методик впливу пропонуються: вібро, вакуумно-роликовий LPG масаж від целюліту, пресотерапія, антицелюлітне обгортання, Rf ліфтинг. Антицелюлітні процедури відновлюють трофіку тканин, зміцнюють капіляри, стимулюють вироблення колагену еластину у волокнах, посилюють тургор шкіри.

Професійний апаратний масаж від целюліту виконують кваліфікований фахівець, який має досвід та знання про локалізацію лімфатичних судин. Професійні масажисти нашого косметологічного центру на Оболоні та Позняках освоїли виконання цієї процедури на бездоганному рівні, що дозволяє проводити її на будь-яких ділянках шкіри.

Ефективний ручний масаж проти целюліту сприяє розігріванню тканини, дробленню жирових скупчень. Тим самим забезпечується лімфодренажна дія: застій лімфи усувається зайва рідина із тканин. Комплексна дія призводить до нормалізації метаболічних процесів, поліпшення кровообігу, лімфовідтоку.

Масажисти медичного центру Сліммедікал на Оболоні, Позняках - це команда досвідчених професіоналів, які готові повернути вашому тілу здоров'я, красу та молодість. Застосовувані нами методики абсолютно безболісні та апарати мають міжнародний сертифікат якості. Зв'язавшись із нашими консультантами, ви отримаєте важливу інформацію про акції та знижки на антицелюлітний масаж.

На сайті клініки ви знайдете відгуки пацієнтів про нашу роботу, докладні описи практикованих методик, ціни (вартість) послуг, що надаються.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully