Лікування куперозу в Києві

купероз лікування

Джерела цієї проблеми криється у втраті судинами своєї еластичності, що забезпечує звуження стінок, при зменшенні тиску кровотоку. Видимі стінки капілярів залишаються в розширеному стані, утворюючи на епітелії червоні зірочки, сітки.

За відсутності своєчасного лікування куперозу, невеликі, на початковій стадії, червоні судини, зірочки можуть збільшитися у розмірі, яскраво виділяючись на тлі здорової шкіри. Сучасні косметологічні та лазерні процедури дозволяють усунути наявний дефект, запобігши поширенню ураження кровоносних судин у глибину підшкірних тканин.

Купероз - це прояв будь-яких збоїв у роботі людського організму. Усунути ознаки куперозу можна визначивши першопричину його виникнення.

Схильність до появи ознак куперозу може «дістатись у спадок», тоді його лікування продовжується протягом усього життя, косметолог може лише тимчасово усунути наявні судини лазером. Прояви червоної сіточки в інших випадках найчастіше пов'язані з веденням неправильного способу життя, відсутністю належного догляду за шкірою. Купероз та розацеа пов'язані з патологією печінки, ендокринною системою, венозною недостатністю, незбалансованим гормональним тлом, також можуть спричинити ушкодження судинної системи. Робота капілярів залежить від стійкості нервової системи. Навіть короткі періоди в стані стресу, депресії здатні підвищити тиск, збільшивши навантаження на стінки судин.

Запобігти поширенню куперозу, уникнути медичного втручання, допоможе запис на прийом до центру естетичної косметології Slimmedical у Києві на Оболоні, Позняках. Кваліфікований спеціаліст проаналізує причини захворювання, призначить найбільш підходящий метод лікування з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного організму. Своєчасне лікування куперозу дозволить усунути проблему червоних плям на обличчі, забезпечити ефективний результат протягом одного сеансу за доступною ціною. Відгуки Клієнтів свідчать про ефективність методу лазерного лікування куперозу та розацеа.

Лікування куперозу в Києві: вибір методики, ефективність

Якщо капілярна сіточка з'явилася нещодавно, можна спробувати її усунути, не вдаючись до сторонньої допомоги; змінити спосіб життя, усунувши з нього шкідливі звички; переглянути список товарів, що становлять основний раціон. При запущеному процесі краще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.,

Існуючі косметологічні процедури дозволяють швидко й безболісно позбутися проявів куперозу, що спотворюють зовнішній вигляд, нормалізувати процес кровопостачання, зміцнити стінки судин. Пропоновані косметологічні процедури поділяються на кілька видів, залежно від методики виконання та обладнання, що використовується:

  • Лазер - під дією лазерного променя, стінки пошкоджених капілярів злипаються, а самі судини зникають із поля зору. Проблема червоних прожилок, зірочок вирішується радикально, швидко, безболісно та безпечно
  • Озонотерапія - на основі підшкірних ін'єкцій препарату, що має киснево-озоновий склад.
  • Фракційне омолодження шкіри ущільнює шкіру та стимулює вироблення колагену та елластину.

Зупиніть розвиток повлення нових капілярів на щоках, носу - запишіться на сеанс лазерного лікування. купероза Неодимовим лазером Fotona в центр «Сліммедікал» на Оболоні, Позняках, та отримайте бажане вирішення проблеми.  Тут Ви отримаєте гарантію професійного підходу до проблем зовнішності. Довіривши своє здоров'я досвідченому лікарю косметологу, уникайте можливого травмування від рук дилетантів.

Догляд шкіри обличчя, схильної до куперозу

Здоров'я людини залежить від правильних рішень, які приймаються за умови вибору. Сучасне оснащення косметологічних процедур надає широкий спектр методів лікування куперозу на обличчі. Обмеження стосуються лише осіб, які перебувають у стадії вагітності або мають певні захворювання.

Для попередження крихкості судин шкіри, що має схильність до прояву куперозу, червоних зірочок, виконуйте такі вимоги:

  • відмовтеся від застосування підсушуючих засобів, у тому числі спиртовмісних;
  • після гігієнічних процедур не розтирайте шкіру, а трохи промокніть;
  • не користуйтеся льодом при вмиванні; скрабами, але на основі твердих частинок, - при очищенні;
  • не наносите на маски, що містять фруктові кислоти, мед, ментол та деякі олії (гвоздична, евкаліптова та ін.);
  • уникайте парових процедур, здатних посилити кровопостачання тканин;

Влітку слід застосовувати косметичні засоби, призначені для захисту від ультрофіолетового впливу, а взимку обробляти область обличчя жирним кремом. Застосовувана косметика для куперозної шкіри повинна містити компоненти, з судинозміцнюючою дією (кінський коштан, зелений чай та ін.), вітаміни.

Запобігти передчасному старінню шкіри, усунути застійні явища в капілярах допоможе лише кваліфікований спеціаліст косметолог, який має у своєму «багажі» необхідні знання, досвід та якісне лазерне обладнання. Не користуйтеся послугами невідомих «майстрів», щоб не довелося виправляти допущені ними помилки за допомогою медичного втручання.

Ціна лікування куперозу в Києві

Видалення судин Неодимовим лазером Nd:YAGЧас (хв)Ціна (грн)
Видалення судинної зірочки, 1 шт.(до 1 см2) 30 300
Видалення судинної сітки на щоці 30 550
Видалення судинної сітки на носі 30 550
Видалення судин (все обличчя) 50 800
Догляд на косметиці VIP рівня. "Natura Bisse''Час (хв)Ціна (грн)
Догляд за жирною та проблемною шкірою Stabilizing Care 90 1000
Процедура захисту від фотостаріння. Антиоксидантний догляд з вітаміном С 90 1500
Детоксикуюча ензимна процедура The Cure Detox 90 1600
Експрес-догляд процедура миттєвого ліфтингу 60 1700
Потужний anti-age догляд (3D Callogen) 60 2000
Оксигенуюча процедура Megapolis Antistress 60 1100
Відбілююча процедура Diamond White Systems з Pyruvic Master Peel 60 1650
Відбілююча процедура Perfect White 90 1400
SPA-RELAX процедура зміцнення для обличчя Diamond 60 2000
Процедура прискорення процесів регенерації клітин Recovery Treatment 60 1300
Експерт-догляд для чутливої ​​шкіри NB Ceutical Tolerance 60 1350

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР