Лікування куперозу в Києві

купероз лікування

Джерела цієї проблеми криється у втраті судинами своєї еластичності, що забезпечує звуження стінок, при зменшенні тиску кровотоку. Видимі стінки капілярів залишаються в розширеному стані, утворюючи на епітелії червоні зірочки, сітки.

За відсутності своєчасного лікування куперозу, невеликі, на початковій стадії, червоні судини, зірочки можуть збільшитися у розмірі, яскраво виділяючись на тлі здорової шкіри. Сучасні косметологічні та лазерні процедури дозволяють усунути наявний дефект, запобігши поширенню ураження кровоносних судин у глибину підшкірних тканин.

Купероз - це прояв будь-яких збоїв у роботі людського організму. Усунути ознаки куперозу можна визначивши першопричину його виникнення.

Схильність до появи ознак куперозу може «дістатись у спадок», тоді його лікування продовжується протягом усього життя, косметолог може лише тимчасово усунути наявні судини лазером. Прояви червоної сіточки в інших випадках найчастіше пов'язані з веденням неправильного способу життя, відсутністю належного догляду за шкірою. Купероз та розацеа пов'язані з патологією печінки, ендокринною системою, венозною недостатністю, незбалансованим гормональним тлом, також можуть спричинити ушкодження судинної системи. Робота капілярів залежить від стійкості нервової системи. Навіть короткі періоди в стані стресу, депресії здатні підвищити тиск, збільшивши навантаження на стінки судин.

Запобігти поширенню куперозу, уникнути медичного втручання, допоможе запис на прийом до центру естетичної косметології Slimmedical у Києві на Оболоні, Позняках. Кваліфікований спеціаліст проаналізує причини захворювання, призначить найбільш підходящий метод лікування з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного організму. Своєчасне лікування куперозу дозволить усунути проблему червоних плям на обличчі, забезпечити ефективний результат протягом одного сеансу за доступною ціною. Відгуки Клієнтів свідчать про ефективність методу лазерного лікування куперозу та розацеа.

Лікування куперозу в Києві: вибір методики, ефективність

Якщо капілярна сіточка з'явилася нещодавно, можна спробувати її усунути, не вдаючись до сторонньої допомоги; змінити спосіб життя, усунувши з нього шкідливі звички; переглянути список товарів, що становлять основний раціон. При запущеному процесі краще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.,

Існуючі косметологічні процедури дозволяють швидко й безболісно позбутися проявів куперозу, що спотворюють зовнішній вигляд, нормалізувати процес кровопостачання, зміцнити стінки судин. Пропоновані косметологічні процедури поділяються на кілька видів, залежно від методики виконання та обладнання, що використовується:

  • Лазер - під дією лазерного променя, стінки пошкоджених капілярів злипаються, а самі судини зникають із поля зору. Проблема червоних прожилок, зірочок вирішується радикально, швидко, безболісно та безпечно
  • Озонотерапія - на основі підшкірних ін'єкцій препарату, що має киснево-озоновий склад.
  • Фракційне омолодження шкіри ущільнює шкіру та стимулює вироблення колагену та елластину.

Зупиніть розвиток повлення нових капілярів на щоках, носу - запишіться на сеанс лазерного лікування. купероза Неодимовим лазером Fotona в центр «Сліммедікал» на Оболоні, Позняках, та отримайте бажане вирішення проблеми.  Тут Ви отримаєте гарантію професійного підходу до проблем зовнішності. Довіривши своє здоров'я досвідченому лікарю косметологу, уникайте можливого травмування від рук дилетантів.

Догляд шкіри обличчя, схильної до куперозу

Здоров'я людини залежить від правильних рішень, які приймаються за умови вибору. Сучасне оснащення косметологічних процедур надає широкий спектр методів лікування куперозу на обличчі. Обмеження стосуються лише осіб, які перебувають у стадії вагітності або мають певні захворювання.

Для попередження крихкості судин шкіри, що має схильність до прояву куперозу, червоних зірочок, виконуйте такі вимоги:

  • відмовтеся від застосування підсушуючих засобів, у тому числі спиртовмісних;
  • після гігієнічних процедур не розтирайте шкіру, а трохи промокніть;
  • не користуйтеся льодом при вмиванні; скрабами, але на основі твердих частинок, - при очищенні;
  • не наносите на маски, що містять фруктові кислоти, мед, ментол та деякі олії (гвоздична, евкаліптова та ін.);
  • уникайте парових процедур, здатних посилити кровопостачання тканин;

Влітку слід застосовувати косметичні засоби, призначені для захисту від ультрофіолетового впливу, а взимку обробляти область обличчя жирним кремом. Застосовувана косметика для куперозної шкіри повинна містити компоненти, з судинозміцнюючою дією (кінський коштан, зелений чай та ін.), вітаміни.

Запобігти передчасному старінню шкіри, усунути застійні явища в капілярах допоможе лише кваліфікований спеціаліст косметолог, який має у своєму «багажі» необхідні знання, досвід та якісне лазерне обладнання. Не користуйтеся послугами невідомих «майстрів», щоб не довелося виправляти допущені ними помилки за допомогою медичного втручання.

Ціна лікування куперозу в Києві

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully