lpg масаж

АКЦІЯ – 10% при оплаті курсу LPG масажу

LPG масаж у Києві

lpg

Інноваційна методика позбавлення від целюліту є - LPG масаж, названа на честь Луї Поля Готьє - її розробника. Методика, покликана усунути целюліт, всім відома як ендермологія та ліпомасаж. Чим унікальна техніка та чому її активно рекомендують провідні косметологи світу?

Ключова перевага LPG массажу у способі впливу установки на шкіру пацієнта. У процесі проведення процедуры спеціальна насадка, що доповнюється вакуумом, втягує ділянку шкіри, що обробляється, розминаючи його валиками. Основна перевага апаратного масажу полягає в його безболісності та делікатності. Ролики, що впливають на шкірний покрив, не травмують його, а пацієнт з метою безпеки одягається у спеціальний захисний костюм.

Вакуумно роликовий спосіб масажу ефективний завдяки грамотному поєднанню кількох видів впливу на підшкірний жир: клітковина піддається обробці вакуумом, вібрації та роликів. Процедура LPG не лише обіцяє, а й демонструє практично миттєвий результат від процедури – після її завершення відбувається поступова деформація жирових клітин, розщеплення жиру виведення його з організму природним шляхом. Апаратний метод позбавлення жирових відкладень та целюліту сприяє посиленню кровотоку в проблемних ділянках, поліпшеному припливу поживних речовин та кисню до тканин. Лімфовідтікання знижує набряклість, розгладжується шкірний рельєф, м'язи тонізуються.

LPG масаж в Києві в центрах Сліммедікал на Позняках, Оболоні - процедура, що виконується за допомогою передової надзвичайно складної установки з Франції. У розпорядженні клініки є оригінальний вакуумний апарат, який відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості. Особливий пристрій обладнання LPG дозволяє використовувати її практично на будь-яких зонах: на шкірі обличчя, декольте, шиї, стегон живота, все тіло.

Масаж LPG в місті Київ

Ефективний як показують відгуки LPG масаж Оболонь — апаратний масаж, що завдає нищівного удару по підшкірній жировій клітковині. Техніка вауумно роликового масажу спрямована на усунення проблемних жирових зон на стегнах, підтяжку живота, звільнення від «апельсинової кірки» та розгладжування шкіри. Процедура стане справжньою знахідкою для жінок, які страждають від наслідків розтяжок після вагітності. Лпджі дозволяє швидко підтягнути фігуру, що запливла, та позбутися кількох зайвих сантиметрів у проблемних зонах.

Метод LPG масаж в місті Київ забезпечує комплексний ефект:

 1. підвищує венозний відтік у кілька разів;
 2. покращує лімфовідтік на 3 - 4 рази;
 3. збільшує перфузію крові у верхні шари шкіри.

При маніпуляціях масаж LPG не завдає пацієнту жодного дискомфорту. На тілі не залишається виражених слідів впливу у вигляді синців, рубців та набряків. Реабілітації після процедури не передбачено.

Загальні показання до апаратного масажу LPG:

 • в'ялість, відвисання шкіри обличчя, шиї, зони декольте;
 • «млява» шкіра рук, ніг, сідниць, живота;
 • жирові відкладення певних зон;
 • «апельсинова кірка»;
 • набрякове обличчя тіло;
 • зміна контурів тіла (включаючи післяпологові зміни);
 • радикуліт;
 • мляві, в'ялі надмірно напружені м'язи.

Як будь-яка косметична процедура, апаратно-роликовий масаж LPG має деякі протипоказання. До таких належать:

 1. онкологічні захворювання;
 2. період вагітності, лактації;
 3. епілепсія;
 4. погана згортання крові;
 5. хвороби серця, судин;
 6. застудні захворювання;
 7. лихоманка;
 8. менструація.

Lpg масаж в центрі Slimmedical на Оболони та Позняках

лпджі

Клієнти нашого медичного центру відзначають низку переваг LPG методу:

 • відсутність травм під час маніпуляцій;
 • можливість вибору кількох режимів роботи установки з урахуванням побажань пацієнта;
 • швидке усунення розтяжок та целюліту;
 • омолодження шкіри;
 • покращення здоров'я плюс загальне оздоровлення;
 • нормалізація метаболічних процесів;
 • очищення організму від токсинів.

Ефективний Lpg масаж на Оболоні та Позняках не має обмежень за віком, поєднується з пресотерапією, мезотерапією, лікуванням ультразвуком. Вартість процедури LPG ендермологія залежить від кількості необхідних процедур. Ваша краса чекає на Вас.

Записатися онлайн на Lpg масаж, отримати інформацію про вартість процедури, акції, знижки, ціни, почитати відгуки ви можете на нашому сайті. Для отримання попередньої консультації прохання телефонувати за вказаним номером.

ПроцедураЧас (хв)Ціна-10% на курс
LPG масаж усього тіла 40 550 4950
LPG масаж живота 30 450 4050
LPG костюм M-L-XL-Н 400
Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully