Лазерне лікування вугрової хвороби

лазерне лікування вугрової хвороби У підлітковому віці кожен знає, що таке вугрова хвороба та як важко її лікувати. У цей час починається вироблення організмом статевих гормонів, які змушують сальні залози виробляти шкірне сало в надлишку.

У нормі жирові виділення є кращим пом'якшуючим і захисним засобом для шкіри, але в надлишках розмножуються патогенні бактерії, для яких це найкраще місце існування. Так виникає запалення сальної залози, що розташована навколо волосяного фолікула..

Шкірне сало змішується з ороговілими лусочками епідермісу забиває протоки сальних залоз, на шкірі утворюється запалений вугровий прищ.

Вугрова хвороба часто виникає не тільки у підлітків, а й у дорослих. За статистикою, всього 10% щасливчиків не стикалися з цією проблемою. Факторами ризику розвитку хвороби є спадкова схильність, нервові розлади, захворювання шлунково-кишкового тракту, гормональні порушення, неправильна гігієна. Найчастіше висип локалізується на обличчі, грудях спині, місцях найбільшого скупчення сальних залоз..

Ступені ураження шкіри вугровою хворобою

Вугрова хвороба – хронічне захворювання з частими рецидивами. Має вона три стадії, що відрізняються за ступенем ураження шкіри:

  • легкая степень – количество прыщей на лице не больше 10, лечению поддается наружными средствами и аппаратной чисткой;
  • лечение угревой болезни лазером средней тяжести выполняется уже с применением антибактериальной фото терапии, на коже количество угрей 10 - 40 и явно проявление воспаления;
  • тяжелая форма с множественными папулами, пустулами, узлами, кистами ярко выраженным воспалительным процессом требует тщательного обследования и комплексного лечения.

Сучасній дерматології відомо як лікувати вугрову хворобу на будь-якій стадії. Крім естетичного дискомфорту, існує небезпека поширення хвороботворної мікрофлори з кровотоком по всьому організму та загальної інтоксикації. Почалася вугрова хвороба лікування вимагає негайне, перехід на важку форму загрожує утворенням рубців постакне.

Чим лікувати та де на Оболоні

лазерне лікування вугрів В арсеналі косметологічної медицини присутні ефективні процедури, яким піддається лікування вугрової хвороби та усунення наслідків у вигляді постакне. Пацієнтам призначається комплексне лікування індивідуально, оскільки захворювання у кожному разі має свої причини, залежить від статі, віку, індивідуальних особливостей. Метод, обсяг інтенсивності терапії для кожного хворого персонально призначає лікар – дерматолог. Повне одужання великою мірою залежить від самого пацієнта, готовності дотримуватися всіх приписів лікаря.

У центрі Slimmedical для лікування вугрів застосовується ряд апаратних ін'єкційних методик. Найпопулярніше дієве - лазерне лікування вугрової хвороби із застосуванням високотехнологічного неодимового лазера Nd:YAG фірми Fotona. Цей вид лазерної установки відрізняється щадною дією, що дозволяє застосовувати неодимовий промінь для найчутливіших ділянок шкіри..

Термічний ефект світлового променя викликає загибель патологічних бактерій, припиняє вироблення секрету сальними залозами, розсмоктує застійні плями. Під дією лазерного променя активізуються природні процеси регенерації шкіри, вирівнюється шкірний покрив усуваються сліди постакне.

При комплексному лікуванні вугрів відчутний результат дає метод ін'єкційної терапії плазмоліфтинг. Як ін'єкцію виступає плазма крові, взятої у самого пацієнта. Перед введенням кров піддається обробці на спеціальній центрифузі, внаслідок чого виділяється легка плазма, багата на тромбоцити. Біологічно активні речовини високої концентрації, введені в підшкірні покриви, сприяють підвищенню місцевого імунітету та стимулюють природні процеси оздоровлення шкіри.

Після зняття запальних процесів значно прискорюють процес загоєння різні пілінги. Вони сприяють швидкому розгладжуванню рельєфу шкіри, усуненню естетичних дефектів постакне. Суть процедури полягає в рівномірному очищенні поверхневого шару епідермісу від ороговілих клітин. Шкіра має властивість постійно оновлюватися, лусочки, що відмирають, регулярно замінюються новими, будь-які пошкодження інтенсивно відновлюються. Апаратні та хімічні пілінги допомагають організму активізувати поновлення шкірних покривів.

Центр СлімМедікал – вирішення естетичних проблем

Запис на консультацію до лікаря-дерматолога можна зробити за контактним телефоном, через електронну скриньку e-mail на зручний для Вас час. З урахуванням особливостей протікання фахівцями з лазерної косметології буде призначено лазерне лікування вугрової хвороби Оболонь Київ, плазмоліфтинг або пілінг відповідно до фінансових можливостей. Наші пацієнти вилікувалися від акне, дотримуючись вказівок лікарів, про що свідчать відгуки в інтернеті. Телефонуйте, записуйтесь, приходьте до нас на Оболоні біля метро Мінська та будете здорові!

Лазерне лікування вугрової хвороби (Акне)
Ціна
Консультація лікаря + схема лікування
500
обличчя, 1 категорія
700
обличчя, 2 категорія
850
обличчя, 3 категорія
1000
груди жіночі
1000
груди чоловічи
1500
спина жіноча
1300
спина чоловіча
1500

 

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully