Лімфодренажний масаж

масаж лімфодренажний

Щоб бути завжди у формі, не тільки зовні, але добре почуватися, потрібно не тільки стежити за одягом, зачіскою, манерами, чистотою, а й за станом свого здоров'я, нормальною роботою внутрішніх органів та систем.

Якщо перше є без стороннього втручання, то допомога в нормалізації функціонування організму зазвичай приходить ззовні, в основному, від лікарів.

Саме тому фізіотерапевтична процедура Лімфодренажний масаж у Києві все більше набирає популярності.

Лімфодренажний масаж має оздоровчий характер за рахунок активізації лімфатичної системи людини. Прискорення струму лімфи покращує функції внутрішніх органів, систем, зменшує набряклість у ногах, покращує стан шкіри.

Переваги лімфодренажного масажу

Що робить лімфодренаж? Якщо коротко: приводить у робочий стан лімфатичну систему, яка відповідає за здоров'я людини. Лімфатична система, що справно працює, вчасно, в повному обсязі виводить з організму токсини, шлаки, інший «відпрацьований матеріал». Якщо лімфоток уповільнений, це відразу позначається на загальному стані та зовнішньому вигляді: слабкість, хронічна втома, поганий сон, погане травлення, кола під очима, набряки на різних частинах тіла, мігрені, сірий колір обличчя.

Очищає лімфатичну систему лімфодренажний масаж, пропонований центром СлімМедікал на Оболоні, Позняках, абсолютно перетворює людину: надлишкова рідина не скупчується в організмі - спадають набряки, отруюють речовини типу токсинів вчасно виводяться виглядає пружною шкіра.

І це лише зовнішні прояви, всередині тіла відбувається таке саме оновлення організму, результат - нормалізації обміну речовин. Так що ручний або апаратний лімфодренажний масаж є буквально життєво необхідною процедурою.

Ручний лімфодренажний масаж не схожий на звичайний, класичний. Тому масажисти проходять спеціальні курси, отримують сертифікати на право проведення таких специфічних маніпуляцій. Такі фахівці руками відчувають внутрішній рух лімфи по всьому тілу (кінцевості, спину, плечі, шию, обличчя), вишукують «застійні» місця, блоки в них, розблоковують їх.

Ручний лімфодренажний масаж дуже комфортна процедура, може тривати 60-90 хвилин, фахівець спрямовує лімфу за потрібним руслом. Сеанс ручного та апратного лімфодренажу пропонується за доступними цінами.

З використанням спеціальних апаратів проводиться апаратний лімфодренаж мікрострумами, вакуумними апаратами, LPG апаратом пресотерапією.

Мікрострумовий дренаж стимулює роботу лімфатичної системи мікрострумами. Процедура відмінно коригує лицьовий овал, прибирає набряки щік, повік (нижніх і верхніх), згладжує зморшки, зменшує об'єм тіла, живота, стегон.

Вакуумний лімфодренаж низьким тиском схожий на банковий, він покращує внутрішньоклітинний обмін, вихід надлишкової рідини.

У пресотерапії використовується високий тиск, що створюється спецодягом, що одягається на людину. Результат впливу: позбавлення від набряків, жирових запасів, судинних зірочок, целюліту на шкірі.

LPG масаж – це процедура, що проводиться з використанням роликово-вакуумного апарату, ефективно проти целюліту та застійних явищ при найзапущенішій стадії.

Покази, протипоказання до дренажного масажу

Процедура лімфодренажний масаж рекомендована людям з варикозом, целюлітом, зайвою вагою, набряками, вуграми, рубцями різного походження, розтяжками. Правильним рішенням буде звернутися до центру СлімМедікал у Києві для проведення курсу лімфодренажу з метою профілактики передчасного старіння.

Протипоказань до процедури небагато: онкологія, проблеми з кров'ю, порушені шкірні покриви (рани), вагітність, лактація.

Висока ефективність лімфодренажного масажу

Здатність лімфодренажного масажу повертати та підтримувати здоров'я, красу, молодість доведено медициною, що рекомендує регулярне проведення стимуляції лімфосистеми цим методом. Ціна – здоров'я, оскільки:

  • помітно покращується робота всіх систем організму;
  • прискорення лімфопотоку допомагає наситити клітини киснем;
  • відходить зайва рідина, набряклість;
  • розсмоктується целюліт;
  • знижується обсяг, вага тіла;
  • шкіра набуває здорового відтінку, пластичності, пружності.

Центр апаратної косметології СлімМедікал на Оболоні, Позняках пропонують якісний лімфодренажний масаж за доступною ціною у Києві.

Які ще потрібні слова, щоб донести до людини користь такої чудо процедури, як лімфодренаж. Приходьте до нас, переконайтеся, що на здоров'ї не можна економити.

Різновид процедуриЦіна (грн)-10% знижка на курс
Лімфодренажний масаж 650 5850
Лімфодренажний масаж (90 хв) 850 7850
Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully