Косметолог Київ

косметологія на оболоні З будь-якою естетичною проблемою можна впоратися, якщо вчасно скористатися за допомогою професіоналів.

Кваліфікований косметолог у Києві допоможе усунути недосконалості обличчя та тіла, наблизивши вас до вашого власного уявлення про ідеал краси.

Послуги хорошого косметолога сьогодні стають доступними кожному, і в цьому полягає їхня незаперечна перевага.

Про будь-які проблеми зі шкірою можна забути після проходження індивідуальної косметологічної програми, підготовленої кваліфікованими співробітниками клініки «Сліммедикал».

Будь-який досвідчений професійний косметолог, знає як повернути пацієнтові молодість обличчя, тіла плюс відновити ідеальний зовнішній вигляд шкірних покривів.

За кілька сеансів відвідування косметологічного кабінету ви назавжди позбавитеся ознак акне, комедонів, прищів. Надалі достатньо лише підтримувати досягнутий ефект, щоб завжди виглядати бездоганно.

Професійна косметологія

Вам потрібен висококласний косметолог у Києві? Рекомендуємо звернутися до косметологічного центру Slimmedical до досвідчених фахівців, які знають все про класичну, апаратну та лазерну косметологію. Співробітники нашої клініки мають медичну освіту та регулярно підвищують рівень своїх знань, щоб мати можливість використовувати ефективне інноваційне обладнання та передові технології.

В умовах спеціально обладнаного кабінету ми пропонуємо клієнтам широкий перелік процедур, спрямованих на покращення здоров'я краси обличчя та тіла.

У нашому медичному центрі на Оболоні, Позняках відвідувачам доступні такі методики чищення обличчя:

  1. ультразвукова;
  2. хімічна;
  3. лазерна;
  4. механічна;
  5. комбінована.

Підбір методики, що найбільш підходить клієнту, здійснюють наші косметологи, причому лише після проведення попередньої консультації. Це дозволяє обрати для клієнта оптимальну схему усунення недосконалостей шкіри, яка дасть у його випадку найбільш відчутний ефект.

До сьогодні найбільш затребуваною методикою косметологічного догляду за шкірою обличчя залишається регулярне механічне або ручне чищення. Ця методика має незаперечні переваги, завдяки яким і набула широкого поширення.

Практикуючи мануальне очищення, лікар косметолог надає на шкірні покрови клієнта безапаратну дію. Такий підхід має найбільшу ефективність при боротьбі з ознаками вугрової висипки, чорних точок, шкірного сала, при усуненні відмерлого епітелію.

Це пов'язано із суто медичним характером процедури. Щоб запобігти розвитку запальних процесів, фахівець може задіяти у своїй роботі косметологічні апарати та лазери.

Косметологія в центрі Сліммедікал на Оболоні, Позняках

Ми проводимо безкоштовні консультації, косметологічні процедури у комфортабельних кабінетах, оснащених усім необхідним обладнанням для ефективної якісної роботи косметолога або дерматолога. Ми регулярно проводимо моніторинг цін на косметологічні процедури, тому встановлюємо адекватну вартість на наші послуги.

Ніщо не скаже конкретніше про професіоналізм наших співробітників, ніж відгуки клієнтів про виконану нашими лікарями роботу. Ми щодня зустрічаємо клієнтів на порозі клініки, щоб зробити їх життя ще більш прекрасним і захоплюючим.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully