Дерматолог у Києві

дерматологія Дерматологія є напрямом медицини, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні, проведення профілактичних заходів шкірних захворювань.

Наявна статистика свідчить, що близько 15% усіх звернень до медичних установ Києва складають походи до лікаря-дерматолога. Солідний досвід та якісний стрибок у технологічному розвитку та оснащенні медичних закладів дозволили сучасній дерматології діагностувати шкірні захворювання на початковій стадії. Це дозволяє своєчасно лікувати шкірні захворювання, адже діагностика є ключем до здоров'я людей.

Шкіра є найбільшим людським органом, у якого власна своя фізіологія, анатомічна будова. Вона становить близько 20% від загальної ваги дорослої людини. Фізичний її склад неоднорідний. На ступнях ніг вона груба, її товщина становить 5мм, то біля очей вона максимально ніжна її розмір менший у 5 разів.

Шкіра захищає наш організм від проникнення бруду, бактерій, ультрафіолету, через шкіру людина виводить із організму продукти життєдіяльності. З допомогою шкіри ми маємо можливість дотику навколишнього світу. Шкірний покрив може піддаватися наступним видам поразки: механічним, радіаційним, хімічним тощо. Саме тому профілактика плюс лікування шкірних хвороб така важлива для організму. Дерматологія з кожним роком набуває все більшого значення в медицині, дозволяючи на ранній стадії діагностувати системні органічні проблеми внутрішніх органів.

Кожен дерматолог, який працює в центрі Сліммедікал, це висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи в класичній та лазерній дерматології. Кожен гарний відгук є свідченням професіоналізму.

Консультація дерматолога у Києві за доступною ціною

Дослідний фахівець підтвердить, що шкірне захворювання порушує комфортний стан людини і буде першим дзвіночком, що у людини є якась небезпечна недуга, яку необхідно вчасно виявити. Сьогодні більшість людей не надають серйозного значення появі проблем зі шкірою і не прагнуть її вирішити. Важливо - своєчасна консультація лікаря дерматолога може стати рятівним кроком при лікуванні проблемної шкіри або виявленні соматичних хвороб внутрішніх органів.

Будьте готові відповідати максимально чесно на всі питання дерматолога на консультації. Це дозволить йому встановити правильний діагноз. Потім він призначить медикаменти, креми, мазі або направить на різні процедури. Можливий варіант, коли вас перенаправлять до профільного фахівця.

Консультація дерматолога у центрі Slimmedical супроводжуватиметься комплексною діагностикою всього шкірного покриву пацієнта. Їм буде призначено адекватне лікування шкіри за наявності будь-яких ознак їхньої наявності. Лікар дерматолог клініки Slimmedical у Києві в районах столиці Позняки, Оболонь може скласти профілактичний курс, який дозволить мінімізувати можливість появи рецидиву хвороб.

Які шкірні захворювання лікує дерматолог

Є наступні напрямки лікування захворювань шкірного покриву:

  1. за допомогою медикаментів;
  2. використання фізіотерапії;
  3. радіохвильова хірургія (передбачає видалення новоутворень);
  4. застосування лазерної корекції.

Наші дерматологи готові сприяти лікуванню шкірних хвороб різного характеру.

Ми лікуємо такі види захворювань:

  • пухлини;
  • грибкові хвороби;
  • лишай;
  • екзема;
  • себорея;
  • кропив'янка та багато інших.

Дерматологічний центр Сліммедікал – вибір пацієнтів у Києві

Багато жителів Києва віддають перевагу як показують відгуки центру Сліммедікал при лікуванні шкірних захворювань. Численні позитивні відгуки підтверджують високу якість лікування, шанобливе ставлення персоналу до своїх клієнтів, повну конфіденційність.

Вартість послуг клініки Slimmedical, що знаходяться в районах Оболонь та Позняки, відповідають їх якості. Центр має офіційну ліцензію МОЗ на надання відповідних послуг. Ціна консультації дерматолога, акції та знижки на лазерні методи лікування проблемної шкіри представлена ​​у спеціальних розділах сайту клініки: https://slimmedical.ua.

>

Ми гарантуємо, що ваша шкіра буде здоровою, а ви забудете про дерматологічні проблеми.

Консультація лікаря Час (хв)Ціна (грн)
Консультація лікаря-дерматолога + Схема лікування 30 500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully