Подологія

подолог

У центрі Slimmedical у м. Київ ви можете записатися на прийом до подолога, щоб виявити проблеми стопи та призначити відповідне лікування. Здоров'я практично всіх органів, хребта залежить від здоров'я стоп, тому що стопи наділені нервовими закінченнями, судинами та суглобами.

Та саме подолог здатний визначити патологію та вилікувати проблему вростання нігтів, видалити натоптиші, мозолі, тріщина на п'ятах, призначити препарати чи методи лікування грибка нігтів, не допускаючи хірургічного втручання.

Наші лікарі-подологи лікують такі захворювання стопи:

 1. Больові відчуття в стопі;
 2. Врослий ніготь;
 3. Деформацію нігтьових пластин;
 4. Мозолі, п'яткові шпори, бородавки;
 5. Тріщини, відчуття замерзання ніг, набряклість, свербіння шкіри;
 6. Грибок нігтів, ущільнення шкіри на стопах.

Рекомендуємо, щоб не було ускладнень, не займатися самолікуванням, а негайно звернутися до подолога центру Сліммедікал на Оболоні, Позняках.

Які ще проблеми вирішує подолог

У деяких випадках при цукровому діабеті порушується кровообіг. Спочатку можна відчути біль, потім зниження чутливості ніг, після стопи перестають відчувати температуру та дотик.

Тільки досвідчений подолог зможе визначити захворювання стоп, яке провокує цукровий діабет по:

 • діабетичній пухирчатці;
 • деформуванню пальців;
 • почервонінню шкіри та розшаровуванню нігтьових пластин.

Грибкові захворювання нігтів, шкіри провокують появу на стопах мозолів, тріщин тощо, а піт сприятиме розвитку грибкових інфекцій, тому в цьому випадку також знадобиться допомога фахівця-подолога. Спеціалізація подологів дозволяє працювати й в такому напрямку, як лікувальний манікюр.

Подолог нашої клініки на Оболоні, Позняках зробить професійний манікюр, апаратний педикюр, допоможе якщо вам необхідно вилікувати врослі нігті, усунути бородавки або мозолі, стрижневі натоптиші, тріщини на ногах.

Консультація подолога у центрі Сліммедікал

На першому прийомі подолог вислуховує скарги пацієнта, задаючи навідні питання про тривалість перебігу хвороби та причини її прояву. Також хворий розповідає лікарю про інші протікаючі захворювання та методи лікування.

Після розмови фахівець оглядає зовнішній вигляд стоп пацієнта. На завершальному етапі перевіряє стан суглобів на відчуття болю. Для встановлення правильного діагнозу може також знадобитися консультація лікаря іншого напрямку з додатковим обстеженням:

 • рентгена стоп;
 • комп'ютерної томографії;
 • МРТ;
 • загальний та біохімічний аналіз крові;
 • доплерографічне дослідження судин;
 • лабораторне дослідження на виявлення грибка.

Консультація у подолога на базі нашої клініки на Оболоні, Позняках платна, але ціна консультації одна з найдоступніших у Києві.

Послуги дитячого подолога

При вродженій деформації суглобів у дитини необхідно, щоб батьки не затягували час, а відвідали подолога. Також хвороби стоп у дітей може провокувати невдало підібране взуття з твердими устілками або неналежний догляд за ногами. Діти з неправильною поставою та малорухливим способом життя теж можуть опинитися в зоні ризику розвитку такої патології. Саме тому наші подологи готові завжди допомогти дітям та вирішити будь-яку проблему стопи, нігтів.

Батьки наших маленьких пацієнтів залишаються дуже задоволені консультаціями у подолога, цінами на послуги в нашому центрі, про що потім пишуть у своїх відгуках. Не чекайте на тривожні симптоми, а відвідайте лікаря.

Подолог порекомендує, як доглядати дитячі стопи, можливо призначить носіння ортопедичних устілок або спеціальні вправи або сеанси масажу. До того ж, зателефонувавши нам у клініку на Оболонь, Позняки, ви можете уточнити які акції та знижки на вартість послуг дитячої та дорослої подології існують зараз.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully