Біоревіталізація обличчя в Києві

біоревіталізація особи Простий спосіб повернути шкірі зволоженість й молодість - є біоревіталізація, що в дослівному перекладі означає «природне повернення до життя».

Біоревіталізація нормалізує стан шкіри за рахунок відновлення її саморегуляції фізіологічним шляхом. Ефект від ін'єкцій біоревіталізації досягається самовідтворення мікроін'єкціями препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Мета біоревіталізації обличчя - повернути шкірі природний вигляд, еластичність, пружність, здоровий колір, привести шкіру в тонус. Процес сприяє розгладжуванню дрібних зморшок, зменшенню глибоких, дія гіалуронової кислоти спрямована на профілактику їхньої появи.

Результат після біоревіталізації помітний практично миттєво - всього після 1 - 2 сеансів. Зберігається ліфтинговий ефект протягом року та більше, залежно від біологічного віку людини.

Позитивна дія уколів гіалуронової кислоти буде помітна на будь-яких ділянках обличчя та тіла. У тому числі омолодження зон, найбільш схильних до старіння: повік, привушних зон, декольте, шиї, рук. Відкриті ділянки обличчя й тіла схильні до інтенсивного старіння через постійну дію ультрафіолетових сонячних променів, куріння, захворювань, стресів та інших причин.

Сьогодні біоревіталізація обличчя це один із найрезультативніших видів профілактики старіння шкірних покривів, відгуки про біоревіталізацію в мережі інтернет підтверджують це. Декілька ін'єкцій гіалуронової кислоти запускають процеси відновлення клітин, що діють протягом 3 - 6 місяців після відвідин косметолога. Прийнятна ціна на ін'єкції біоревіталізації в косметологічному центрі Слім Медікал виправдовується отриманим результатом та ефектом.

Показами ін'єкцій біо можуть бути:

  • підвищена сухість шкіри;
  • попередження в'янення;
  • коригування дрібних зморшок;
  • купероз, чутливість;
  • гіперпігментація;
  • комплексна терапія.

Ін'єкційна процедура введення гіалуронової кислоти триває від 30-60 хвилин. За допомогою дуже тонкої голки під шкірний покрив вводиться препарат, консистенція якого густа в'язка. Для зняття дискомфорту використовується гель, що анестезує. Уколи біологічних препаратів проводяться з інтервалом 15-30 днів курсами по 1-5 сеансів. Схеми запровадження розробляються лікарем індивідуально з урахуванням особливостей шкіри. Протягом 10 днів після відвідування косметолога протипоказано приймати солярій, сауну, лазню, гарячу ванну.

Біоревіталізація - уколи краси

Метод біоревіталізації заснований на внутрішньошкірних ін'єкціях вічної молодості. Це натуральний полісахарид, що виробляється клітинами для підтримки пружності тканин та працездатності суглобів. Він є сполучним елементом та має властивість утримувати й заповнювати вологою клітини. Потрапляючи в тканини, кислота розпадається на дрібніші структури, які є матеріалом для вироблення організмом власної гіалуронки.

З віком виробляється дедалі менша кількість гіалуронану, шкіра стає в'ялою та втрачає здатність відновлюватися, суглоби менш рухливі. Штучне введення біопрепарату прискорює загоєння шрамів, ран, зв'язок й кісткових переломів. На її основі розробляється нове покоління найефективніших протиракових ліків. Головне для косметології – здатність до відновлення шкірного покриву, запобігання його старінню. Ще не винайдено ліки, що зупиняють старіння, поки що реально його тільки відстрочити.

Ін'єкції гіалуронової кислоти на Оболоні в Києві

Центр естетичної косметології Slimmedical створено для вирішення дерматологічних проблем. Сліммедікал має найкраще сертифіковане обладнання, працюють досвідчені кваліфіковані фахівці у галузі дерматології та косметології, які знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перед призначенням ін'єкцій біоревіталізації проводиться професійна консультація. До послуг клієнтів процедури лазерної апаратної косметології, різні види масажу, ін'єкції, уколи краси на Оболоні, контурна пластика.

Ін'єкції біоревіталізації набувають все більшого поширення, а процедури з омолодження, як показують відгуки, стали затребуваними. Минулого часу, коли звична для всіх біоревіталізація обличчя в Києві була доступна лише зіркам через ціну. Вартість ін'єкцій гіалуронової кислоти в нашому центрі є дуже доступною, про це можна побачити в розділі Прайс-лист. На сайті є розділ фото до та після з результатами. Центр апаратної та лазерної косметології на Оболоні відкрито для всіх бажаючих.

Ми запрошуємо Вас до нашого медичного центру та докладемо всіх зусиль для вирішення Ваших проблем. Наше завдання – максимально використати власний потенціал організму для швидкого відновлення природних біологічних ресурсів. Методики процедури біоревіталізація обличчя у сліммедикал на Оболоні біля метро Мінська до Ваших послуг, вони допоможуть довше зберігати здоров'я та молодість.

БіоревіталізаціяЦіна (грн)
Belotero Hydro, 1.0 мл 4700
Belotero Revive, 1.0 мл 4800
Rejuran S, 1.0 мл 4100
Rejuran I, 1.0 мл 4100
Rejuran healer, 2.0 мл 6700
RRS Eyes, 1.5 мл 2200
RRS Long Lasting, 3мл 6200
Meso-Wharton , 1.5 мл 4400
Meso-Xanthin , 1.5 мл 4400
Juvederm Hydrate , 1.5 мл 4700
Juvederm Volite , 1 мл 6800
Profhilo, 2 мл 6500
Neauvia Hydro Deluxe, 2.5 мл 4700
Aquashine classic, 2 мл 4400
Soypha (Princess) Rich 1 мл 4400
Plinest Mastelli 2 мл 4600

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully