Видалення гемангіоми лазером

гемангіома

Такі судинні утворення повністю або частково здатні замінювати собою здорові тканини.

Локалізуються гемангіома у будь-якому місці. Вони можуть виявлятися на шкірних покривах, але без належного лікування мігрують на сусідні тканини та органи, порушуючи їхнє нормальне функціонування.

Подібне аномальне розростання гемангіоми найчастіше зустрічається у новонароджених. У них вони формуються у перші 2-3 місяці життя у вигляді плоских подряпин або опуклих синців.

Механізм появи немангіоми досі не вивчений. Але прийнято, що вони формуються ще під час змін нервової трубки під час ембріонального розвитку. У осіб старшої вікової категорії судинна пухлина утворюється під впливом серйозних гормональних змін або при порушенні венозного відтоку.

Наявність пухлини у немовлят вимагає якнайшвидшого лазерного видалення, щоб уникнути прогресії. Люди старшого віку часто не звертають уваги на кров'янисту пляму, що з'явилася. Насправді, незначні утворення або судинні зірочки на шкірі до 3 міліметрів у діаметрі не несуть прямої загрози здоров'ю людини.

Проблеми з гемангіомами виникають під впливом механічних пошкоджень. Змінені ділянки можуть кровоточити, що провокує їхнє розростання. Поверхня, що сочиться, сильно піддається інфікуванню. Звідси й виникають серйозні проблеми при травмирвонії гемангіоми.

У яких випадках потрібне термінове видалення гемангіоми?

Гемангіоми розміром понад 3 міліметри необхідно перевіряти раз на півроку на предмет розростання. Тільки лікар зможе визначити рівень загрози від пухлини. Але навіть у разі відсутності дегенеративних процесів тканин вони здатні викликати дискомфорт, як у дітей так та дорослих.

Багрові плями винного кольору практично неможливо приховати за допомогою консілерів. Зелений пігмент фарбуючого засобу повинен бути настільки щільним, щоб перекрити почервоніння, що це виглядатиме неприродно. Якщо пухлина знаходиться на центральній частині обличчя, вона може спотворювати пропорції зовнішності. Тому існує кілька причин для того, щоб раз й назавжди видалити гемангіому.

Для гемангіом, що розростаються, застосовують метод лазерного склеротування. Можливі варіанти кріодеструкції, хірургічного висічення. Якщо кріодеструктивний метод займає занадто багато часу та зачіпає здорові тканини, а хірургічне втручання чревате тривалим реабілітаційним періодом та призначають його тільки у разі глибинних видозмін, то лазерне видалення гемангіоми здатне усунути та зменшити судинну пухлину різних діаметрів без пошкодження шкірних покривів.

Лазерна терапія здатна впливати лише на гемоглобін. Проникаючи через шкіру й не зачіпаючи її, лазерний промінь склеює стінки судини, випаровуючи скупчення червоних тілець. Не отримуючи належного харчування, кровопостачання, судина припиняє функціонувати та з часом зникає.

Лазер не контактує безпосередньо зі шкірою пацієнта, тому сеанс видалення відбувається максимально стерильно. Не руйнуючи поверхневий шар шкіри, він виключає інфікування поверхні, що обробляється. Реабілітаційний період не дає дискомфорту, дозволяючи вести активний спосіб життя.

Окрім гемангіом, неодимовий лазер здатний боротися з:

  • вираженим судинним малюнком;
  • купероз;
  • розацеа;
  • пламеніючими невусами.

Відразу після процедури допускається опухання обробленого місця, яке повністю проходить через 3-4 години. Наступного дня темніє. Результат стає помітним на 10 - 15 день. Лазерна терапія хороша тим, що вона не залишає рубців, опіків.

Переваги видалення гемангіоми лазером у центрі Slimmedical

Професійне лікування або видалення гемангіоми має розпочатися з огляду та аналізу судинного новоутворення. Тільки після цього лікар дерматолог може приступати до видалення судинної пухлини на шкірі. У 90% випадків, фахівці центру Slimmedical на Оболоні, проводять видалення гемангіоми Неодимовим лазером Fotona. Видалення проходить якісно та безпечно для пацієнта. Для повного видалення гемангіоми може знадобитися від 1-4 процедур.

Запишіться на безкоштовну консультацію для отримання висновку про можливість проведення даної процедури та уточнення вартості. Ціни на видалення гемангіоми в центр лазерної косметології Slimmedical, на Оболоні дуже демократичні та доступні.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully