Розслаблюючий масаж Київ

масаж київ Розслаблюючий масаж допоможе відпустити «гнітючі» думки, розслабити тіло, дати поштовх природному самозціленню організму.

Написано безліч трактатів, присвячених рухам рук масажиста, спрямованих на порятунок тіла від непомірної напруги. Досвідчені масажисти володіють спеціальними прийомами і способами, що дозволяють перемістити відчуття людини в область релаксу. Багато лікарів використовували розслаблюючий масаж у своїй медичній практиці.

Потреба дотику закладена в інстинктах людини. Приходьте на процедуру розслаблюючий масаж в косметологічний центр СлімМедікал на Оболоні, Позняках і відчуйте хвилю тепла, що розливається по тілу, що виникає в результаті контакту тіла з досвідченими руками масажиста. Використовуйте таку можливість як профілактику різноманітних захворювань, як засіб, що доповнює лікувальні процедури.

Види та показання розслаблюючого масажу.

Заспокоїти свою нервову систему, розвантажити напруженість м'язів, зняти психологічний або фізичний дискомфорт, можна, знаючи певні області тіла, на які спрямовано вплив, що розминає. Найбільш розслаблюючим, як показують відгуки клієнтів, є ручний розслаблюючий масаж, тривалість і технологія якого дозволяють глибоко опрацьовувати всі ділянки тіла.

Розслаблюючий масаж повинен враховувати анатомічні особливості пацієнта, його вік, стать і може поділятися на кілька видів:

 • для жінок та чоловіків (з урахуванням віку), дітей;
 • на окремих частинах тіла (локальний) або по всій поверхні (загальний);
 • розслаблення м'язів у зоні обличчя, з метою природного підвищення пружності епітелію та покращення його кровопостачання;
 • з використанням розслаблюючих і пом'якшувальних впливів кремів, ефірних олій або спеціальних рідин (враховуючи переваги пацієнта);
 • з глибоким впливом на м'язи протягом тривалого часу;
 • з використанням апаратних пристроїв.

Для отримання ефективного результату від розслабляючого масажу повинні проводитися в добре провітряному приміщенні, при комфортній температурі повітря. Перед початком сеансу розслабляючого масажу пацієнт зручно розташовується на кушетці вниз обличчям. Починається масажон із погладжуванням, мета якого – розігріти тканини.

Потім «обробляються» ноги, стопи, поступово рухаючись у бік хребта, розминаються м'язи спини, впливають на руки (починаючи з долонь). Закінчується сеанс розминки хребців шиї.

Головна мета, яку забезпечує розслаблюючий масаж у Києві полягає в усуненні психологічної та психічної напруги, стабілізації обмінних процесів організму, запобіганні саморуйнівним процесам, внесенні життєвої активності в загальний стан. Використання правильних зусиль та рухів рук дозволяє відновити захисні функції людського тіла природним шляхом, без застосування додаткових засобів та препаратів.

Показання до розслаблюючого масажу

Найефективнішим буде застосування розслаблюючого масажу при розладі сну, депресивному стані, стресовому перезбудженні, дратівливості, головному болі, перенапрузі нервової системи або неможливості послабити розумовий, фізіологічний стан. В результаті проведеної процедури:

 • нормалізується процес циркуляції крові, лімфи;
 • виводяться з організму токсичні речовини, шлаки;
 • активізуються функції захисту;
 • стимулюється метаболізм.

З огляду на те, що релакс масаж відноситься до лікувальних процедур, перед відвідуванням центру Сліммедікал у Києві слід врахувати деякі застереження, що обмежують можливість проведення сеансу:

 • наявність пошкодження кровоносних судин (тромбоз);
 • захворювання на СНІД, остеомелітом;
 • злоякісні утворення;
 • запальні, гнійничкові або інфекційні прояви на шкірі;
 • порушення згортання крові.

Розслаблюючий масаж у центрі естетичної косметології біля метро Мінська, Позняки.

Протягом сеансу розслаблюючого масажу, Вам допоможуть позбутися емоційних блоків, покращать циркуляцію крові, підвищать рівень функціонування всього організму, забезпечать заряд позитивними емоціями. Професійний масажист, протягом години і за адекватну ціну за масаж, допоможе подолати нервове виснаження, швидку стомлюваність і позбавить безліч проблем, викликаних підвищеною втомою і стресовими ситуаціями.

Різновид процедуриЦіна (грн)
Розслаблюючий масаж (60 хв) 650
Загальний масаж (90 хв) 850
Розслаблюючий арома-масаж (60 хв) 650
Самурайський релакс-масаж бамбуковими віниками/палицями 650
Релакс-масаж + масаж стоп 750

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully