Лікування нетримання сечі в Києві

лікування нетримання сечі

Нетримання сечі у жінок – це делікатна проблема, з якою, на жаль, стикається майже кожна жінка після досягнення певного віку чи пологів. Проблема нетримання сечі; може статися раптово, наприклад під час стрибків на батуті з дитиною, прогулянок та й просто виконання повсякденних справ.

Нетримання сечі – епідемія сучасності в Україні та Європі

Насправді така думка, хоч та озвучується все частіше, є глибокою помилкою. Нетримання сечі, або інконтиненція – проблема куди старіша, ніж може здатися. Завжди на це захворювання страждали люди, незалежно від статі. То чому ж інконтиненція обговорюється здебільшого як суто жіноча проблема? Можливо, це пов'язано з поширеним міфом, мовляв кожна жінка, яка народила самостійно, обов'язково зіткнеться з цим питанням у певному віці, й зробити з цим нічого не можна.

Сьогодні практикуючі гінекологи впевнено заявляють про протилежне – повернутися до повноцінного життя та позбавити від нетримання сечі можна у будь-якому віці. За спостереженнями лікарів чим жінка старша, тим ймовірність нетримання буде більше, АЛЕ, коли б ви зіткнулися з тривожними симптомами, слід відразу звернутися до лікаря гінеколога, щоб не запускати проблему. Ефективне лікування нетримання сечі у жінок зробить Ваше життя яскравішим, тим більше, у Києві є чудові центри, які давно та ефективно вирішують подібні проблеми за допомогою Ербієвого лазера Fotona.

При яких симптомах нетримання сечі варто почати турбуватися?

Незалежно від кількості та ситуації, будь-який мимовільний витік сечі можна вважати тривожним симптомом. Мимовільне виділення сечі часто здається людям не такою вже небезпечною недугою - сьогодні без належного лікування таке воно не здатне призвести до летального результату та розвитку ускладнень. Багато хто взагалі ставиться до симптомів, що постійно повторюються, як до варіації норми, яка не вимагає уваги, та й визнаватися про нетримання соромно.

Важливо розуміти, що наслідки нетримання сечі, залишеного без лікування, теж можуть бути досить плачевними. З часом симптоми будуть прогресувати, це може призвести до того, що, не бажаючи потрапити в незручну ситуацію, жінка почне вести затворницький спосіб життя. Це, у свою чергу, негативно впливає на психіку та може швидко спровокувати депресію.

Причини нетримання сечі у жінок:

Через анатомічні особливості, жінки стикаються з недугою частіше, ніж чоловіки. Захворювання найчастіше зустрічається у людей похилого віку.

Причини інконтиненції:

  1. Спровокувати інконтиненцію можуть різні патологічні стани, такі як деменція, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, інсульт або ендокринні розлади;
  2. Так само симптоми можуть бути пов'язані з прийомом певних препаратів;
  3. Сприяти появі хвороби можуть й наслідки пологів, особливо ускладнених, або в тому випадку, якщо дитина була великою. Справа в тому, що в ході таких пологів можуть розтягуватися або розриватися м'язи тазового дна, сечостатевої діафрагми та промежини.

В якості профілактики після пологів рекомендують використовувати вправи Кегеля, та Лазерне лікування, процедури які, крім іншого, захистять від опущення органів та зроблять статеве життя жінки яскравішим.

Причин може бути безліч, тут наведені лише найпоширеніші

Визначити причину інконтиненції може лише кваліфікований спеціаліст. Згодом на основі цієї інформації він складе план лікування нетримання сечі, який може включати особливу дієту, спеціально розроблені комплекси вправ, терапевтичне лікування або хірургічне втручання.

Види нетримання сечі

Виділяють три основні різновиди захворювання:

  • Стресове – таке нетримання проявляється при напрузі, сильному кашлі чи чханні. Ці дії призводять до підвищення внутрішньочеревного, а як наслідок й внутрішньоміхурового тиску. Характерною особливістю цього різновиду є відсутність позиву до сечовипускання.
  • Імперативне – воно ж «синдром роздратованого сечового міхура», що характеризується нестримним та різким позивом до сечовипускання, настільки сильним, що іноді жінка не встигає добігти до туалету. Такий позов може виникати як реакція на зовнішні подразники – такі як занадто яскраве світло або звук води, що ллється.
  • Змішане – поєднує деталі двох інших видів.

лікар гінеколог

Результат у будь-якому випадку буде той самий, але процес характеризуватиметься різними відчуттями. Причини у них різні. Стресове нетримання зазвичай викликане зниженням тонусу м'язів тазового дна та опущенням тазових органів. Спусковим механізмом може також послужити емоційна напруга. Для імперативного ж різновиду причина криється в надмірній активності сечового міхура, який надто сильно реагує навіть на мінімальні подразники.

Як відбувається лікування нетримання сечі у жінок у центрі Slimmedical у Києві?

У наш час це захворювання лікується легко та ефективно. Спочатку слід визначити причину виникнення хвороби. Насамперед лікарі проводять діагностичні тести, з'ясовують, чи немає опущення органів, й визначають тип інконтиненції. Візит до гінеколога; дозволить визначити проблему та призначити лазерне лікування або інші методи лікування.

При синдромі подразненого сечового міхура найчастіше призначають медикаментозне лікування. Спеціально підібрані препарати знижують чутливість рецепторів сечового міхура. Так само, якщо у пацієнтки є зайва вага, призначається спеціальна дієта. Особливі вправи також стануть частиною лікування. Стресове нетримання сечі найчастіше лікується Лазерним методом.

Суть лазерної терапії у Києві полягає у прогріві слизової та зв'язок піхви, що стимулює вироблення елластину та колагену в тканинах. Лазерне омолодження підтягує стінки піхви, що опустилися, що сприяє зниженню тиску на сечовий міхур. Процедура ефективна абсолютно у всіх жінок віком від 20-65 років. У віці від 60-70 років лікарі рекомендують підтримуючі процедури лазерного омолодження у вигляді 1-2 сеансів на рік. За статистикою, як показують відгуки пацієнтів про лікування нетримання лазером через 1-2 процедури дає позитивний результат у 85-90% пацієнток.

Чи варто обмежувати споживання рідини, щоб позбавитися проблеми?

За фактом такий захід швидше зашкодить, ніж допоможе. Особливо якщо причиною недуги став синдром подразненого сечового міхура, адже сеча стає концентрованішою та тільки більше дратує сечовий міхур. Замість відмови від води, фахівці рекомендують обмежити вживання кави, алкоголю, солодких газировок, покупних соків, і, звичайно, занадто великої кількості спецій. Є й інші заходи, які допоможуть у профілактиці захворювання. Серед них – підтримка ваги в рамках норми, вправи Кегеля, відмова від підйому тяжкості.

Де можна отримати якісне лікування нетримання сечі у Києві?

Такі послуги надає медичний центр Сліммедікал; у місті Київ, в районах Оболонь, Позняки. Ми відрізняємося тим, що ведемо роботу за напрямом лікування інконтиненції лазером вже більше 5 років. За цей час допомогли ефективно вирішити проблему сотням дівчат, про що свідчать їхні посмішки та подяка.

Лазерна гінекологія (лазер Fotona)Час (хв)Ціна (грн)
Лікування нетримання сечі + вагінальне омолодження+омолодження статевих губ 60 5000
Лікування нетримання сечі + вагінальне омолодження + омолодження статевих губ (2 процедури) 60 9000
Лікування опущення стінок матки 60 5000
Лазерне омолодження інтимної зони 60 3000
Пілінг для інтимного відбілювання 60 1800
Консультація лікаря-гінеколога 30 450
Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully