Косметологія тіла

косметологія Сучасна ефективна косметологія тіла — це комплекс процедур, спрямованих на зміну силуету, підтяжку контурів тіла та усунення целюліту.

На сьогоднішній день косметологія пропонує ефективні безопераційні методики, які дають можливість значно покращити свій зовнішній вигляд, та привести себе у форму без болю, важких фізичних зусиль та тривалого реабілітаційного періоду.

Однією з найпопулярніших процедур у даній сфері є масаж.

Він може бути як апаратним, так й ручним. Пропонуємо до вашої уваги найпопулярніші методики апаратного масажу:

  • LPG. Така корекція фігури дозволяє в короткий термін досягти вираженого ефекту. Поліпшується обмін речовин, скорочуються час лікування целюліту, шкірний покрив стає більш пружним та еластичним. Для проведення процедури потрібно вдягати спеціальний костюм. В результаті LPG-масажу ефективно моделюються контури;
  • вакуумно-роликовий масаж. Усуває локальні жирові відкладення, покращує лімфовідтікання та кровообіг у проблемних зонах. Як випливає з назви, на шкіру одночасно впливає вакуум та масажні ролики. Процедура проводиться по «відкритій» шкірі без костюма.

Вакуумно-роликовий масаж та LPG чудово зарекомендували себе у боротьбі за струнку, підтягнуту фігуру. Серед методів ручної дії можна виділити:

  • антицелюлітний масаж та обгортання. Впливає на локальні жирові відкладення, усуває набряклість, робить шкіру в проблемних зонах більш підтягнутою та еластичною. В результаті помітно скорочуються прояви целюліту, контури стають досконалими;
  • медовий масаж. Крім оздоровлюючого впливу на організм, така процедура виводить токсини, зміцнює шкіру, та ефективно очищає пори;
  • лімфодренажний масаж. Ця техніка покращує лімфовідтік, що дає змогу позбутися набряклості та локальних жирових відкладень, скоригувати обсяги, а також скоротити прояви целюліту.

Косметологія тіла показання та протипоказання

Косметологія тіла на Оболоні така як пресотерапія а також пілінг тіла підійде всім, хто бажає позбутися «апельсинової скоринки», покращити контури та об'єми свого тіла, зробити шкіру більш еластичною та пружною, й з насолодою дивитися на себе в дзеркало! При вагітності, у період лактації, при серцево-судинних та онкологічних захворюваннях процедура протипоказана. Рекомендуємо вам отримати консультацію лікаря.

Наш центр косметології Сліммедікал розташований біля метро Мінська в Києві та має у своєму розпорядженні найновіше, сертифіковане обладнання. У нас працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які зможуть надати якісні послуги за оптимальною ціною.

Побалуйте себе! Щоб записатися на корекцію фігури, просто зателефонуйте, вказаному на сайті або запишіться онлайн.

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully