Інтимне відбілювання

Останнім часом особливу популярність в естетичній гінекології набирає процедура інтимного відбілювання за допомогою лазера. Подібна методика дозволяє за короткий проміжок часу з максимальною ефективністю вирішити проблеми сучасних дівчат. Лазерний метод зміни освітлення в інтимних областях є чудовим способом омолодити власне тіло та зробити його сексуальнішим. Ця процедура здійснюється з метою підвищення візуального естетичного сприйняття та привабливості інтимної зони.

Причин виникнення пігментації може бути:

  1. вагітність;
  2. зміни, пов'язані з віком;
  3. прийом антибіотиків.

Інтимне відбілювання є процедурою, спрямованою на локальне освітлення ділянок шкіри в області промежини, статевих губ, зони ануса. Це дуже делікатний та безпечний спосіб приведення жіночого тіла у привабливий вигляд.

Не потрібно боятися цієї процедури, оскільки використання лазера Fotona не завдасть будь-якої шкоди вашому тілу, особливо чутливим його ділянкам. При цьому ефект, який на вас чекає після проходження всіх сеансів, однозначно коштує вкладених коштів.

У центрі Сліммедікал працюють досвідчені лікарі, тому ви не зазнаєте серйозного дискомфорту під час проведення даної процедури. Ви зможете повністю покластися на наших висококласних фахівців, які мають великий досвід у галузі відбілювання.

Лазерне відбілювання статевих губ

Центр естетичної медицини Сліммедікал має передове обладнання. Лазер дозволяє провести інтимне відбілювання лише за 2-3 процедури. Кожна наступна процедура проходить через місяць та є профілактичною. Ціна на цю процедуру досить демократична, але враховує використання дорогого обладнання та роботи висококласних фахівців. Численні акції дозволяють придбати комплекс послуг з інтимного відбілювання за максимально вигідними цінами у Києві. Встигайте скористатися наданим шансом.

Процедура не дає дискомфорту, оскільки вона здійснюється під місцевою анестезією. Для підготовки до інтимного відбілювання вам обов'язково потрібно зробити епіляцію або голити волосся в інтимній зоні. Зона бікіні має бути підготовлена ​​щодо інтимного відбілювання. Це також можна зробити в нашій клініці.

Є низка обмежень після процедури:

  1. утримайтеся від сексу на 3-5 дні;
  2. під забороною лазні, сауни.

Сама процедура інтимного відбілювання має омолоджуючий ефект. Фахівці планомірно освітлюватимуть усі ділянки шкіри, що належать до делікатної зони. Через кілька сеансів ви зрозумієте, що ваше тіло стає молодшим. Зокрема, шкірний покрив набуває більш рівного кольору. Шкіра стає пружною та підтягнутою, зникає в'ялість, викликана віковими змінами, посилюється тургор. Також багато пацієнток зазначають, що після проходження даної процедури у них відбувається посилення чутливості статевих губ.

Освітлення інтимної зони в Києві

Незалежно від того, скільки років жінці та які природні зміни відбуваються в її організмі, вона гідна залишатися красивою, здоровою та сексуальною.

У нашому центрі у Києві всім жінкам надається можливість зробити інтимне відбілювання за привабливою вартістю. Численні позитивні відгуки свідчать про те, що дана процедура благотворно позначається на інтимній стороні життя та впевненості жінок у собі.

Ваш інтимний світ завирує новими фарбами! Зробіть собі подарунок та запишіться на прийом до нашої клініки. Фахівці докладно розкажуть про процедуру, озвучать вартість та призначать зручний для вас час.

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗАРАЗ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully