Юмейхо-терапія Оболонь

Юмейхо терапія Юмейхо терапія по праву вважається однією з найефективніших методик впливу на опорно-руховий апарат.

Вона дає можливість виправити його дисбаланс, усунути м'язові блоки та затискачі, нормалізувати діяльність внутрішніх органів.

Сеанс включає до ста різноманітних мануальних прийомів, спрямованих на активізацію особливих точок, що призводить до розслаблення м'язів, усунення застійних явищ та спазмів.

У нашому центрі краси цю процедуру проводять досвідчені, професійні фахівці, які м'яко розминають усі зони вашого тіла, ретельно опрацьовуючи суглоби. Особлива увага в юмейхо терапії приділяється тазостегнової області.

Вважається, що дисбаланс кісток тазу призводить до викривлення хребта, а отже, до дисфункції внутрішніх органів. Тому ця процедура відрізняється потужним загальнооздоровчим ефектом.

У яких випадках варто звертатися до юмейхо терапії?

Свідченнями процедури є:

  • різні хвороби опорно-рухової системи (наприклад, артроз);
  • болі у спині;
  • порушення обміну речовин в організмі;
  • серцево-судинні захворювання (ішемія, гіпертонія, вегето-судинна дистонія);
  • алергія, бронхіальна астма;
  • постійні стреси, невроз, безсоння, хронічна втома.

Чи існують протипоказання до юмейхо терапії?

Юмейхо-терапія має набагато менше протипоказань, ніж більшість косметологічних процедур. Однак не варто йти на сеанс у таких випадках:

  • під час вагітності;
  • при загостренні будь-яких інфекцій;
  • при лихоманці або кровотечі.

Який ефект дає процедура масажу?

За допомогою юмейхо терапії можна зняти напругу, позбутися болю в спині та суглобах, покращити еластичність м'язів. Нормалізується загальне самопочуття – ви відчуєте приплив сил після першого ж сеансу! Поліпшується робота внутрішніх органів, загальна працездатність, зміцнюється імунітет. Прекрасний настрій після курсу процедур стане вашим постійним супутником. Адже юмейхо-терапія впливає не тільки на тіло, але й на душу! Щоб записатись на прийом, просто зателефонуйте за контактним номером телефону.

Чи існує певний курс процедур?

Для досягнення стабільного, вираженого ефекту потрібно відвідати від восьми до десяти сеансів ручного масажу в Сліммедікал на Оболоні. Результати ви зможете побачити вже після першої процедури. Кваліфіковані фахівці нашого центру краси допоможуть вам забути про рутинні турботи, побутові проблеми та робочі обов'язки. Ми пропонуємо оптимальну вартість якісних послуг. Побалуйте себе приємною та ефективною процедурою, що сприяє максимальній релаксації!

Разновидность процедурыВремя (минут)Цены (гривен)
Юмейхо-терапия 60 700
Юмейхо-терапия 90 900

Записатися на процедуру зараз

ТОП - ПРОЦЕДУР

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully